اخبار

برترین های شبانه موسیقی ایذه معرفی شدند

شبانه موسیقی ایذه که با حضور تعداد زیادی از هنرمندان به صورت مجازی برگزار شد، برترین های خود را شناخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایذه گفت: این برنامه با هدف پر کردن اوقات فراغت مردم،تشویق به در خانه ماندن و کمک به عدم گسترش شیوع ویروس کرونا به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن موسیقی شهرستان ایذه و موسسه نغمه هنر پرک در روزهای ۱۲ تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ برگزار شد.

سید امین سپهریان افزود: در این برنامه که به مدت ۳‌ شب برگزار شد، هنرمندان موسیقی از بستر اینترنت استفاده کرده و به صورت زنده با اجراهای تک نوازی،دو نوازی و خوانندگی مهمان خانه های مخاطبان شدند.

وی با بیان اینکه این برنامه با استقبال خوب مخاطبان روبرو شد،ادامه داد: این برنامه در دو شب اول به صورت مقدماتی برگزار شد و هنرمندان موسیقی با یکدیگر به رقابت پرداختند و در هر شب سه نفر از شرکت کنندگان با آرای مردمی به مرحله فینال راه یافتند.

سپهریان اضافه کرد: در شب سوم که شب فینال بود، در مجموع ۶ اثر هنری به اجرا در آمد که سنا خواجوی‌ و حنا خواجوی با آرای مخاطبان به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

گفتن است،برای‌ برگزیدگان این‌ برنامه‌ از‌ طرف‌ اداره‌ فرهنگ‌ و ارشاد‌ اسلامی شهرستان ایذه لوح‌ تقدیر‌ و هدایای‌ فرهنگی‌ ارسال می شود.

۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۲۲:۲۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید