اخبار

برگزاری جشنواره استانی "7 هنر با خانواده" در هویزه

برگزاری جشنواره استانی "7 هنر با خانواده" در هویزه
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هویزه از برگزاری جشنواره بزرگ استانی "7 هنر با خانواده" با محوریت "در خانه می مانیم" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، همایون ساکی با اعلام این خبر گفت: در راستای تحقق شعار امسال "جهش تولید" که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نامگذاری شد، و همچنین معرفی برنامه های مختلف در حوزه هنری به خانواده ها،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هویزه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اقدام به برگزاری جشنواره هنری در سطح استان به صورت مجازی کرده است.

وی ایجاد شادی و نشاط اجتماعی،پر کردن اوقات فراغت،سرگرمی و تفریح در بین خانواده ها که در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا مجبور به در خانه ماندن هستند و مساعدت و قدردانی از کادر درمانی را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هویزه با اشاره به شرایط شرکت در این جشنواره،اظهار کرد: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند اثر خود را در بخش نمایش، حداکثر تا ۳ دقیقه با موضوع آزاد با اعضای خانواده و در بخش نقاشی حداکثر ۲ اثر با موضوع  آزاد و اولویت "در خانه ماندن" ارسال کنند.

ساکی افزود: در بخش خطاطی یا خوشنویسی باید حداکثر ۲ اثر با موضوع جملات هشدارهای بهداشتی و در خانه ماندن و بخش عکس یا فیلم حداکثر ۳ اثر از بازی های محلی و بومی،کتابخوانی،سرگرمی،تفریح،کاشت نهال یا گل در باغچه منزل،نظافت و ضدعفونی باشد.

وی ادامه داد: در بخش موسیقی یا سرود یک اثر با موضوع آزاد و مجاز، بخش هنرهای تجسمی و کارهای دستی در خانه حداکثر ۲ اثر با موضوع آزاد،بخش شعر با موضوع آزاد (قصایدی که به مناسبت اعیاد شعبانیه و جهت تعجیل در فرج صاحب الزمان (عج)) سروده شده اند و داستان نویسی حداکثر 2 اثر با موضوع "درخانه می مانیم" در اولویت هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هویزه با اشاره به مهلت و روش ارسال آثار به جشنواره، تصریح کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تا پایان فروردین ماه سال جاری از طریق واتس آپ یا پیام رسان های داخلی: بله، گپ، ایتا و سروش به شماره های ۰۹۳۷۳۸۶۰۵۰۰ و ۰۹۳۹۹۴۸۱۸۴۱(با ذکر نام و نام خانوادگی و محل سکونت) ارسال کنند.

ساکی گفت: برای تعدادی از برگزیدگان جشنواره هدایای فرهنگی از طریق پست ارسال می گردد و به تعدادی از آنان در جشن بزرگ شکست کرونا در شهرستان هویزه جوایزی اهدا می شود.

۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۲۲:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید