اخبار

به صورت مجازی؛

نخستین جشنواره استانی شعر طنز "کرونانه" برگزار می شود

نخستین جشنواره استانی شعر طنز "کرونانه" برگزار می شود
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری نخستین جشنواره استانی شعر طنز "کرونانه" به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مرتضی جمشیدی با اعلام این خبر،افزود: معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ ‌و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر در راستای حمایت از پویش های مردمی "در خانه بمانیم، کرونا را شکست می دهیم" و با هدف روشن نگاه داشتن چراغ ِ تولیدات ادبی و فرهنگی در شرایط خاص شیوع جهانی کرونا،جشنواره شعر طنز "کرونانه" را با گستره استانی و به صورت مجازی برگزار می کند.‌

وی با اشاره به شرایط شرکت در جشنواره، اظهار کرد: هر شاعر فقط یک شعر می تواند ارسال کند و اشعار باید به زبان فارسی و محلی و طنز باشد.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ادامه داد: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند تا پایان خردادماه اثر ادبی خود را به صورت فایل تصویری (خوانش با حداقل زمان) به شماره های ۰۹۱۶۶۰۹۲۳۵۲و ۰۹۱۶۹۰۷۴۵۰۸ارسال نمایند تا در صفحه ی اینستاگرامی کرونانه که از قبل طراحی شده است، قرار داده شود.

جمشیدی تصریح کرد: دبیرخانه جشنواره پس از اتمام مهلت ارسال و بررسی و داوری آثار و البته با در نظر گرفتن تایید (لایک)،بازدید و بازخوردهای مردمی در تیر ماه،برگزیدگان جشنواره شعر طنز کرونانه را معرفی و از آنان با اهدا لوح و جوایزی تجلیل می کند.

گفتنی است، نخستین جشنواره استانی شعر طنز "کرونانه" به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،فرمانداری،روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرستان شوشتر و بسیج هنرمندان برگزار می شود. 

۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید