اخبار

به صورت مجازی؛

"شبانه موسیقی ایذه" برگزار می شود

"شبانه موسیقی ایذه" برگزار می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایذه از برگزاری "شبانه موسیقی ایذه" 12 و 13 فروردین 1399 به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سید امین سپهریان با اعلام این خبر گفت: "شبانه موسیقی ایذه" در بخش های سنتی،پاپ،محلی و کلاسیک 12 و 13 فروردین 1399 ساعت 9 شب به دلیل شیوع بیماری‌ کرونا به صورت زنده و از طریق صفحه مجازی shabane.izeh در اینستاگرام انجام می شود.

وی با بیان اینکه اجراها‌ به‌ صورت تک‌ نوازی،دو‌ نوازی و تک خوانی‌ می‌باشد،افزود: علاقه‌ مندان به شرکت در این برنامه می‌ توانند‌ حداکثر تا‌ ۱۰ فروردین 1399 نسبت به ثبت‌ نام و ارسال‌ نمونه اجرا آثار خود با صفحه‌ مجازی‌ شبانه‌_ایذه‌ ارتباط برقرار کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۶۴۰۹۰۲۰ تماس‌ حاصل‌ نمایند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایذه ادامه داد: حق‌ شرکت در برنامه برای افرادی است‌ که تا‌ تاریخ ذکر شده ثبت‌ نام‌ و نمونه‌ کار‌ خود‌ را‌ ارسال‌ نمایند‌ و پس‌ از تایید‌ کیفیت ‌اجرا توسط‌ برگزار‌ کنندگان‌ کد‌ شرکت‌ در‌ برنامه‌ را‌ دریافت‌ کنند.

سپهریان با اشاره به شرایط‌ برگزاری و شرکت در این برنامه اظهار کرد: برنامه به صورت زنده و رسمی‌ با قرائت ‌قرآن‌ و سرود‌ ملی‌ آغاز می‌ شود. اجرای شرکت‌ کنندگان در‌ خانه برگزار‌ می‌ شود و توسط‌ ویدئو‌ زنده‌ به‌ صورت‌ ارتباط‌ آنلاین‌ در‌ صفحه‌ مجازی‌ @shabane_izeh انتشار‌ می‌ یابد.

وی با بیان اینکه برای هر گروه شرکت‌ کننده ۵‌ دقیقه‌ زمان‌ جهت‌ اجرا در‌ نظر‌ گرفته‌ می‌‌شود، افزود: گروه های شرکت کننده در‌ حین‌ اجراء و ویدئو‌ زنده ملزم‌ به‌ رعایت‌ شئونات‌ اسلامی‌ هستند و باید از‌ آهنگ‌ هایی‌ استفاده‌ کنند‌ که دارای‌ مجوز‌ انتشار‌ باشند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایذه با اشاره به نحوه انتخاب برگزیدگان،تصریح کرد: هر شب دو گروه به عنوان‌ برگزیده‌ انتخاب می شوند و اجراهایی‌ که‌ تا‌ یک‌ ساعت‌ پس‌ از پایان‌ برنامه بیشترین تایید (لایک‌) را‌ از‌ طرف‌ بینندگان‌ دریافت‌ کنند به‌ عنوان‌ برگزیده‌ معرفی‌ می‌ شوند.

سپهریان ادامه داد: برای برگزیدگان‌ این برنامه از طرف اداره فرهنگ‌ و ارشاد‌ اسلامی‌ ایذه لوح‌ تقدیر و هدیه‌ فرهنگی‌ ارسال می گردد.

گفتنی است،این برنامه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن موسیقی و موسسه نغمه هنر پرک شهرستان ایذه برگزار می شود.

۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید