اخبار

فرهنگ و هنر شهرستان گتوند رو در روی کرونا

فرهنگ و هنر شهرستان گتوند رو در روی کرونا
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند از همکاری اصحاب فرهنگ و هنر و مطبوعات شهرستان گتوند در مقابله با بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،حمید بهداروندی با اعلام این خبر گفت: در پی شیوع بیماری کووید ۱۹ (کرونا)، هنرمندان شهرستان گتوند ضمن آگاه سازی مردم با اجرای برنامه های هنری و خبرنگاران با اطلاع رسانی مردم را به ماندن در خانه دعوت کردند.

وی افزود: از زمان آغاز شیوع بیماری کرونا، ستاد کنترل این بیماری با تلاش فرماندار،اعضاء شورای تامین و ادارات شهرستان گتوند تشکیل شد که نظر به تاکید فرماندار و رئیس دادگستری،رسالت آگاه سازی مجازی مردم به عهده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند قرار گرفت که خوشبختانه ما شروع و نتیجه خوبی از برنامه های اجرا شده در تمامی حوزه های فرهنگی و هنری خصوصا در حوزه رعایت مسائل بهداشتی دیده ایم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند ضمن قدردانی از خبرنگاران و هنرمندان نمایش شهرستان خاطرنشان کرد: خبرنگاران رسالت اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم را به خوبی از زمان شیوع این بیماری انجام داده اند و اینجا جا دارد از انجمن هنرهای نمایشی و گروه نمایشی تاراز به کارگردانی و سرپرستی حمیدرضا هیبتی و گروه تئاتر کارون گتوند به سرپرستی محمد علیمردانی که با تولید آثار نمایشی کوتاه با موضوع کرونا و پخش در فضای مجازی به مقابله با این بیماری پرداختند تشکر و قدردانی نمایم.

بهداروندی ضمن تشکر و قدردانی از شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند،ادامه داد: من به نیابت از جامعه فرهنگ و هنر شهرستان از شبکه بهداشت و درمان،کادر پزشکی و همه پرستاران که در امر مبارزه با این بیماری تلاش کردند،صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم و عاجزانه از مردم میخواهم که با این زحمت کشان همکاری کنند و در خانه بمانند تا به حول قوه الهی این بیماری بطور کامل ریشه کن شود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند اظهار کرد: با دستور رئیس دادگستری شهرستان به تمامی چاپخانه ها و کانون های تبلیغاتی اعلام شد که هیچ گونه پوستر مراسم عزاداری و عروسی که منجر به تجمع مردم گردد چاپ نکنند و خبرنگاران نیز تمام توان خود را در خصوص اجرای این مهم به کار بردند که مردم فهیم شهرستان از زمان اعلام،مراسمات خود را کنسل و همکاری خوبی با مصوبات شورای تامین داشتند.

گفتنی است، ستاد مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان گتوند به ریاست عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان گتوند تشکیل شده که تاکنون با تلاش شبانه روزی توانستند با همیاری مردم و مسئولین از شیوع گسترده بیماری در شهرستان جلوگیری کنند.

۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۲۳:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

گتوند
۱۳۹۹/۰۲/۱۵
0
0
0

😂😂😂😂😂😂😂😂😂


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید