اخبار

قدردانی مدیرکل ارشاد خوزستان از فعالیت اصحاب رسانه و مطبوعات در بحران کرونا

قدردانی مدیرکل ارشاد خوزستان از فعالیت اصحاب رسانه و مطبوعات در بحران کرونا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از فعالیت شبانه روزی تمام دست اندرکاران رسانه در پوشش اخبار مربوط به بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند ظهر امروز (17 اسفند) با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار تمام دست اندرکاران رسانه،خبرنگاران،فعالان شبکه های اجتماعی و پایگاه های خبری در پوشش اخبار مربوط به بیماری کرونا گفت: رسانه های استان در مدیریت و اطلاع رسانی بحران های طبیعی و انسانی همواره نقش مهم و تاثیرگذار داشته اند که نمونه های بارز آن پوشش اخبار حوادث و وقایع مختلف و مهم نظیر سیل،زلزله،انتخابات و اخیرا شیوع بیماری کرونا است که با آگاهی سازی درست و به موقع و فعالیت شبانه روزی اعتماد عمیق بین مردم و اصحاب رسانه ایجاد کرده اند.

وی افزود: اصحاب رسانه استان در مواقع بحرانی همواره منشاء اطمینان بخشی برای سلامت جامعه بوده و بازویی توانمند برای اطلاع رسانی و همکاری با مسئولان استان محسوب می شوند و امید است در کنار هم با حفظ آرامش و اطلاع رسانی حرفه ای و مسئولانه در این آزمون بزرگ نیز همچون همیشه سربلند بیرون بیاییم.

دبیر شوای اطلاع رسانی خوزستان ادامه داد: برخود لازم می دانم مراتب تقدیر و تشکر خود و رئیس شورای اطلاع رسانی و اعضاء این شورا را به اطلاع خبرنگاران و اصحاب رسانه برسانم. بدیهی است این دوستان در بحران های مختلف همیشه منشاء آرامش،خیر و برکت بوده اند.

جوروند ضمن تکریم و تقدیر از جامعه دلسوز پزشکی و پرستاری که در خط مقدم مبارزه با این مسئله حضور دارند،اظهار امیدواری کرد: امیدوارم با تلاش های صورت گرفته،بزودی شاهد بازگشت سلامت و آرامش به تمام کشور باشیم.

۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید