اخبار

شعرواره استانی "تنفس صبح" در گتوند برگزار شد

شعرواره استانی "تنفس صبح" در گتوند برگزار شد
شعرواره استانی "تنفس صبح" در محل تالار اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند با اعلام این خبر گفت: در این شعرواره که بصورت مسابقه مشاعره برگزار شد، از دانش آموزان سراسر خوزستان حضور داشتند که پس از داوری توسط اساتید شعر دکتر موسی زاده، علی قاسمی و خانم بابا احمدی به همه شرکت کنندگان لوح تقدیر و جوایزی اهدا و از سه نفر برتر به صورت ویژه تقدیر شد.

حمیدبهداروندی افزود: از برنامه های جنبی این شعرواره اجرای موسیقی سنتی توسط انجمن موسیقی شهرستان گتوند و شعر خوانی برخی از شعرای این شهر بود که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند ادامه داد: از شهرهای شرکت کننده در این مشاعره استانی می توان به گتوند،شوشتر،باوی،رامشیر،اندیمشک،ایذه،حمیدیه،کارون،رامهرمز اشاره کرد و مقرر شد در شعرواره بعدی از تمامی شهرهای استان خوزستان دعوت شود.

گفتنی است،این شعرواره به همت اداره آموزش و پرورش و پژوهش سرای قیصر امین پور با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،انجمن شعر قیصر امین پور و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گتوند با حضور شرکت کنندگان و برخی از مسئولین،هنرمندان،شعرا و دانش آموزان در تالار اجتماعات قیصرامین پور برگزار شد.

۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۴۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید