اخبار

دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی 2 در اداره کل ارشاد خوزستان برگزار شد

دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی 2 در اداره کل ارشاد خوزستان برگزار شد
دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی 2 ویژه مدیرکل،معاونان،مدیران ستادی و روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها یکشنبه 27 بهمن در تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مسئول آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اعلام این خبر گفت: در این دوره که برای دومین بار در این اداره کل برگزار شد، 33 مدیر شرکت کردند.

پروانه برهانی افزود: هدف از برگزاری این دوره آشنایی کارکنان با مفاهیم اقتصاد مقاومتی در راستای اجرایی کردن بندهای سیاست های ابلاغی و برنامه های ملی است.

وی تصریح کرد: با اجرای این دوره کارکنان با سیاست های ابلاغی از قبیل: تکریم کار و ارتقای فرهنگ کار، تقویت و توسعه کار شایسته و کارآفرینی، تولید آمار و اطلاعات صحیح و بهنگام در حوزه‌های مرتبط، جهت‌گیری اقتصاد مبتنی بر منابع به اقتصاد متکی به نوآوری،شفاف سازی و سالم‌سازی فعالیت‌ های اقتصادی در حوزه تعاون،کار و رفاه اجتماعی و ارتقاء شاخص‌های سهولت کسب و کار و کارآفرینی آشنا شدند.

مسئول آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خاطرنشان کرد: نخستین دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی ویژه کلیه پرسنل این اداره کل سال گذشته برگزار شد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید