اخبار

فراخوان ششمین کنگره ملی فرهنگی هنری خلیج فارس منتشر شد

فراخوان ششمین کنگره ملی فرهنگی هنری خلیج فارس منتشر شد
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن های فرهنگی هنری هندیجان در روز بزرگداشت خلیج فارس،"ششمین کنگره ملی فرهنگی هنری خلیج فارس" را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ششمین کنگره سراسری فرهنگی هنری خلیج فارس در قالب شعر،داستان کوتاه،خوشنویسی و نقاشی خط،دهم اردیبهشت‌ماه ۹۹ همزمان با روز ملی خلیج‌فارس،در کنار ساحل نیلگون خلیج فارس در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان برگزار می شود.

هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی و هنری زمینه‌سازی مناسب برای خلق آثار بدیع و ماندگار در زمینه مسائل ملی،پاسداشت خون شهدای خلیج فارس و بزرگداشت روز ملی خلیج فارس با محوریت خلیج فارس در قالب شعر، داستان کوتاه،خوشنویسی و نقاشیخط است.

 علاقه‌مندان می‌توانند آثار ادبی (شعر و داستان) خود را در وُرد ۲۰۰۷ یا ۲۰۱۰  با فونت نازنین ۱۴ به نشانی ایمیل کنگره ارسال نمایند.

شاعران می‌توانند آثار شعری خود را در دو بخش کلاسیک و آزاد تا حداکثر 3 اثر و نویسندگان نیز یک اثر در حداکثر یک صفحه A4 به آدرس ایمیل کنگره ارسال کنند.

آثار ارسالی می بایست به همراه مشخصات فردی،نشانی کامل پستی و تلفن تماس به دبیرخانه ارسال شده و آثار ارایه شده نباید قبلا در هیچ همایش،کنگره و جشنواره‌ای ارائه شده باشند.

در بخش خوشنویسی و نقاشیخط نیز هنرمندان می توانند آثار خود را در ابعاد حداکثر ۷۰×۵۰ بر اساس زمان بندی اعلام شده،به نشانی دبیرخانه ارسال نمایند.

شرکت کنندگان تا ۲۵ فروردین ۹۹ فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه ششمین کنگره فرهنگی هنری خلیج فارس به نشانی خوزستان،هندیجان،مجتمع خلیج فارس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان و آدرس ایمیلhaf004930@gmail.com  ارسال کنند و در صورت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 06152570516 و 06152570399 و شماره همراه 09362329420 تماس حاصل نمایند.

گفتنی است،در آیین اختتامیه ششمین کنگره ملی فرهنگی هنری خلیج فارس که دهم اردیبهشت 99 برگزار می شود، از برگزیدگان با اعطای دیپلم افتخار،تندیس و هدایای نقدی تجلیل می شود.

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید