اخبار

در 7 بخش؛

نمایش "همه فرزندان مکبث" از خوزستان در جشنواره تئاتر فجر درخشید

نمایش "همه فرزندان مکبث" از خوزستان در جشنواره تئاتر فجر درخشید
رئیس اداره هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از درخشش نمایش "همه فرزندان مکبث" به نویسندگی مهدی شفیعی زرگر و کارگردانی مجتبی رستمی فر از اهواز در سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر در 7 بخش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، شهلا شفیعی با اعلام این خبر افزود: نمایش "همه فرزندان مکبث" در سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر در هشت رشته نامزد دریافت جایزه شد که توانست در اختتامیه جشنواره در 7 بخش برگزیده شود.

وی اظهار کرد: در بخش طراحی حرکت، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «مجتبی رستمی فر»،در بخش طراحی نور،دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «ایمان نخلستانی»،در بخش طراحی گریم،دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «فاطیما حزباوی»،در بخش طراحی لباس،لوح تقدیر و جایزه نقدی به «سارا حسین پور»،در بخش طراحی صحنه،تندیس جشنواره،دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «مجتبی رستمی فر»،در بخش کارگردانی،لوح تقدیر و جایزه نقدی به مجتبی رستمی فر و در بخش موسیقی،تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «بهفر کایدی» برای نمایش «همه فرزندان مکبث» از اهواز رسید.

رئیس اداره هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ادامه داد: نمایش "همه فرزندان مکبث" در بخش بازیگری زن نیز با بازی شیرین دژاگاه نامزد دریافت جایزه شد که متاسفانه در این بخش نتوانست جایزه ای را از آن خود کند.

گفتنی است، سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند دوشنبه 21 بهمن ماه با معرفی برگزیدگان در تالار وحدت به کار خود پایان داد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید