اخبار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول:

رسانه‌ها مردم را به حضور حداکثری در انتخابات تشویق کنند

رسانه‌ها مردم را به حضور حداکثری در انتخابات تشویق کنند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: رسانه‌های شهرستان نقش سازنده خود را در راستای تشویق و ترغیب مردم برای حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای ایفا کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، نادر سعادتی فرد در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه با موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول، اظهار کرد: ایجاد فضای امید و نشاط در جامعه با انتشار اخبار و یادداشت‌های مثبت و صحیح به منظور تشویق مردم برای حضور حداکثری در صحنه انتخابات،در دستور کار اصحاب رسانه باشد.

وی افزود: رسانه‌ها و خبرنگاران چشم و گوش جامعه هستند،بنابراین باید مردم را نسبت به تاثیرشان در سرنوشت کشور آگاه کنند و با انتشار مطالب موثق آنها را در انتخاب فرد اصلح یاری کنند.

سعادتی فرد تاکید کرد: رسانه‌ها در این ایام حساس انتخابات از انتشار هرگونه محتوای خلاف واقع، توهین و افترا به کاندیداها،دامن زدن به اختلافات قومیتی و نژادی به شدت خودداری کنند تا بتوانند نقش سازنده خود را در راستای تشویق و ترغیب مردم برای حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای ایفا کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول با بیان اینکه احترام کاندیداهای انتخابات از سوی اصحاب رسانه حفظ شود، ادامه داد: دشمن تلاش می‌کند تا با ایجاد اختلاف و تفرقه مشارکت مردم در انتخابات را کم کند،اما ما باید با تمام تلاش در راستای دفاع از ولایت فقیه و انقلاب، حضور پرشوری در صحنه داشته و همچون همیشه دشمن را ناامید کنیم.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان دزفول در این نشست، اظهار کرد: وظیفه نیروی انتظامی در ایام انتخابات تأمین نظم و امنیت است و در این بین همچون همیشه اصل بی‌طرفی نیز رعایت می شود.

احمد عباسی افزود: دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب منتظر کوچک‌ترین بهانه و فرصت برای اجرایی کردن نقشه‌های شوم خود بر علیه انقلاب هستند که در این بین وظیفه اصحاب رسانه آگاه‌سازی مردم نسبت به فتنه‌های دشمن و اهمیت حضور مردم در صحنه انتخابات است.

وی تصریح کرد: تشویق و ترغیب مردم به ویژه رای اولی‌ها برای شرکت در انتخابات از جمله موارد مهمی است که باید در دستور کار اصحاب رسانه باشد.

عباسی خواستار رعایت اصل بی‌طرفی از سوی رسانه‌ها شد و ادامه داد: رسانه‌ها از انتشار مطالب بدون سندیت،شایعه پراکنی و تشویش اذهان عمومی خودداری کنند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان دزفول با تقدیر از همکاری اصحاب رسانه با نیروی انتظامی، گفت: خوشبختانه تعامل خوب و ارزشمندی بین اصحاب رسانه با نیروی انتظامی شهرستان برقرار است و در حال حاضر آرامش روحی و روانی خوبی در سطح شهرستان حاکم است که لازم است این آرامش در ایام انتخابات نیز تداوم داشته باشد.

 

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید