اخبار

اکران فیلم ها در ششمین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر/"دوزیست" و "درخت گردو" در سینما هلال

اکران فیلم ها در ششمین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر/"دوزیست" و "درخت گردو" در سینما هلال
فیلم های "شنای پروانه"، "دشمنان"، "آبادان یازده 60"، "دوزیست"،"خروج"،"لباس شخصی" و "درخت گردو" در ششمین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در دو سینمای هلال و ساحل اکران می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، در ششمین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، فیلم های "شنای پروانه" به کارگردانی محمد کارت سانس 16،"دشمنان" به کارگردانی علی درخشنده سانس 18، "آبادان یازده 60" به کارگردانی مهرداد خوشبخت سانس 20 ،"دوزیست" به نویسندگی و کارگردانی برزو نیک نژاد سانس 22 و "درخت گردو" به کارگردانی محمدحسین مهدویان سانس 23:59 در سینما هلال و فیلم های "خروج" به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا سانس 16،"لباس شخصی" به کارگردانی امیرعباس ربیعی سانس 18 و "آبادان یازده 60" به کارگردانی مهرداد خوشبخت سانس 20 و "دوزیست" به نویسندگی و کارگردانی برزو نیک نژاد سانس 22 در سینما ساحل به روی پرده می روند.

استقبال خوب و پرشور تماشاگران از فیلم های جشنواره سی و هشتم در اهواز، برخی فیلم ها را به 3 سانس فوق العاده و بیشتر رسانده است.

گفتنی است، سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر از ١٥ بهمن همزمان با تهران در دو سینمای ساحل و هلال اهواز کار خود را آغاز کرد و تا ٢١ بهمن ادامه دارد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید