اخبار

قبولی بیمار اوتیسمی در هجدهمین آزمون سراسری "حفظ و مفاهیم قرآن کریم" خوزستان

قبولی بیمار اوتیسمی در هجدهمین آزمون سراسری "حفظ و مفاهیم قرآن کریم" خوزستان
صلاح الدین سواری،بیمار اوتیسمی حافظ کل قرآن،در هجدهمین آزمون سراسری "حفظ و مفاهیم قرآن کریم" از شهرستان اهواز در رشته حفظ کل قبول شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اعلام این خبر گفت: صلاح الدین سواری،بیمار اوتیسمی حافظ کل قرآن،در هجدهمین آزمون سراسری "حفظ و مفاهیم قرآن کریم" از شهرستان اهواز در رشته حفظ کل با کسب نمره 80 قبول شد.

حسین لازم سعیدی افزود: صلاح‌ الدین سواری نوجوانی است که از موهبت الهی که خداوند سبحان در اختیارش قرار داده، به نحو خوب و صحیحی استفاده کرده است. و با وجود بیماری اوتیسم توانسته کل قرآن کریم را حفظ کند. این امر نیز به صورت جالب و بدون حضور در هیچ دوره آموزشی محقق شده است.

وی ادامه داد: وی از منطقه کوی علوی که از مناطق کم برخوردار شهر اهواز به شمار می رود، در این آزمون شرکت کرده که این نشان دهنده وجود استعدادهای درخشان و تاثیرگذاری روح قرآن و آموزه های عترت در مردم این منطقه است.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه خوزستان در حوزه قرآن و عترت از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است، تصریح کرد: برای شکوفا شدن و تقویت استعدادهای این حوزه در استان خوزستان باید اعتبار بیشتری برای این بخش در نظرگرفته شود و برنامه ریزی مدون تری صورت گیرد.

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۴۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید