اخبار

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر؛

نمایشگاه کتاب در گتوند افتتاح شد

نمایشگاه کتاب در گتوند افتتاح شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند از افتتاح نمایشگاه کتاب همزمان با آغاز دهه فجر،شنبه ۱۲ بهمن در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حمید بهداروندی ضمن اعلام این خبر با بیان اینکه کتاب و کتابخوانی زیر ساخت توسعه و پیشرفت در هر کشوری است،افزود: مطالعه کتاب،منشأ اندیشه است و تقویت فکر و اندیشه، درخت علم و دانش را تناور می‌کند.

وی اظهار کرد: در این نمایشگاه بیش از هزار عنوان کتاب با عناوین متنوع از جمله مذهبی،ادبیات،خانواده،تاریخی،روانشناسی،کودکان و پزشکی با ۳۰ درصد تخفیف از ۱۲ تا ۲۲ بهمن جهت علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی عرضه می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند ادامه داد: این نمایشگاه‌ به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند با مشارکت کانون فرهنگی و هنری جامع صالح شهر با هدف جذب مخاطب و ترغیب آنان به کتابخوانی و دسترسی آسان با هزینه کم برای عموم برگزار شده تا علاقه مندان بتوانند کتاب‌های مورد نیاز خود را به راحتی از این نمایشگاه‌ با تخفیف ویژه دریافت کنند.

گفتنی است، این نمایشگاه  در محل تالار اجتماعات قیصر امین پور شهرستان گتوند صبح از ساعت 8:30 تا ۱۲ و عصر ۱۶ تا  ۱۸ پذیرای علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی است.

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید