اخبار

آیین نکوداشت استاد علی خادمیون در بهبهان برگزار شد

آیین نکوداشت استاد علی خادمیون در بهبهان برگزار شد
آیین نکوداشت استادِ زنده یاد علی خادمیون شاعر و نویسنده بهبهانی با عنوان "یاد یار 2 " در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، آیین نکوداشت استاد علی خادمیون از شاعران و نویسندگان مطرح بهبهان، شامگاه جمعه 11 بهمن در مجتمع فرهنگی و هنری آفاق بهبهان برگزار شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت آغاز ایام دهه فجر گفت: تلاش برای تقدیر شایسته از فعالان عرصه فرهنگ و ادب از اولویت های  این اداره است و تلاش من و همکارانم در این اداره همواره در زنده نگه داشتن نام عزیزانی که در این عرصه های سرنوشت ساز عمری را وقف نموده اند بوده و هست و  این کمترین کاری است که می توان در حق این عزیزان انجام داد.

مهدی شجاعی از برگزاری آیین نکوداشت یکی دیگر از بزرگان ادب بهبهان تحت عنوان "یاد یار 3"  تا پایان سال 98 خبر داد و از زحمات موسسه فرهنگ و اندیشه ارجان بهبهان و انجمن شعر و ادب این شهرستان در برگزاری این مراسم تشکر کرد.

گفتنی است، از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم می توان به شعرخوانی شاعران و سخنرانی وحید خادمیون فرزند استاد علی خادمیون و دکتر سرحدی اشاره کرد. همچنین پخش نماهنگی از استاد علی خادمیون و اجرای موسیقی سنتی و برپایی نمایشگاهی از آثار این استاد در حاشیه برگزاری مراسم از سایر برنامه های این آیین بود.

در این مراسم از خانواده استاد علی خادمیون به پاس سال ها خدمت به فرهنگ و ادب این شهرستان تقدیر شد و با جشن امضاء پوستر استاد توسط اساتید و فرهیختگان بهبهان مراسم به پایان رسید.

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید