اخبار

رییس حوزه هنری خوزستان:

یارانه خرید کتاب بیشتر شود

یارانه خرید کتاب بیشتر شود
رییس حوزه هنری خوزستان گفت: باید یارانه بیشتری برای خرید کتاب به مخاطبان و علاقه‌مندان کتاب داده شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،حجت‌الاسلام سیدشهاب‌الدین طباطبایی شب گذشته (2 بهمن) در حاشیه بازدید از چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان با بیان اینکه باید یارانه بیشتری برای خرید کتاب به مخاطبان و علاقه‌مندان کتاب داده شود،افزود: این یارانه باید به ویژه به افرادی که نیازمند کتاب هستند و درآمد کافی برای خرید ندارند، تعلق گیرد که نیاز آنها به کتاب را تامین کند.

وی به عرضه رمان های مختلف در نمایشگاه اشاره و اظهار کرد: رشد فزاینده کتاب های رمان با موضوعات متنوع و خوب در نمایشگاه کتاب یکی از نکات مثبت آن بود.

استقبال گرم جوانان از یار مهربان/ گرانی کتاب مردم ‌را دلسرد نکرد

حجت‌الاسلام طباطبایی گفت: استقبال خیلی خوبی از جانب جوانان،دانشجویان و دانش آموزان از نمایشگاه کتاب امسال شده است.

رییس حوزه هنری خوزستان با اشاره به استقبال خوب از نمایشگاه کتاب امسال در روزهای نخست آن، یادآور شد: واقعا برای من جالب است که به رغم شرایط دشوار اقتصادی اما دلبستگی به کتاب و تعلق به علم و آگاهی در مردم وجود دارد.

وی با بیان اینکه سلیقه های مختلف فکری در این نمایشگاه پاسخ داده شده است، افزود: مدیران ارشاد سلیقه های مختلف را برای برگزاری نمایشگاه در نظر گرفتند و خوراک فرهنگی خوبی تدارک دیده شده است.

حجت‌الاسلام طباطبایی بیان کرد: استقبال نسل جوان به نظر من نقطه قوت این نمایشگاه است و باید از مسئولان برگزاری نمایشگاه تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به قیمت کتاب های نمایشگاه،گفت: قیمت کتاب ها به نظر من مناسب و تخفیف های داده شده برای کتاب تشویق کننده است؛ اما می توانستند تخفیف بیشتری به خریداران کتاب بدهند.

رییس حوزه هنری خوزستان افزود: در سال جاری تاکنون ۱۱ جلد کتاب شعر،۳ جلد کتاب در حوزه روانشناسی و یک کتاب در حوزه دفاع مقدس توسط حوزه هنری استان به چاپ رسیده است.

حجت‌الاسلام طباطبایی با بیان اینکه همچنین۳ کتاب در حوزه دفاع مقدس تا قبل از پایان سال به بازار عرضه،می شود،گفت: ۸ کتاب رمان نیز در حوزه ادبیات پایداری در سال آینده توسط حوزه هنری خوزستان چاپ می شود.

۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید