اخبار

رونمایی از مجموعه شعر "پرنده در آستین" در چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان

رونمایی از مجموعه شعر "پرنده در آستین" در چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان
در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان از مجموعه شعر "پرنده در آستین" اثر محدثه الماسی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،بخش جنبی برنامه های چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان در روز سوم با حضور لیلا کردبچه شاعر جوان کشورمان به شعرخوانی شاعران خوزستانی و رونمایی از یک مجموعه شعر اختصاص یافت.

در این نشست که با عنوان "قند پارسی" برگزار شد،شاعران مطرح خوزستانی به خوانش اشعار خود پرداختند که با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان همراه بود.

رونمایی از مجموعه شعر "پرنده در آستین" اثر محدثه الماسی و برگزاری جشن امضا از دیگر برنامه های این نشست بود.

وحید کیانی از شاعران مطرح خوزستانی در حاشیه رونمایی از این کتاب اظهار کرد: این کتاب با حمایت حوزه هنری خوزستان مراحل چاپ را طی کرد و امروز شاهد رونمایی از این کتاب هستیم.

وی با اشاره به موضوعات خوبی که در این مجموعه شعر به آنها پرداخته شده، افزود: "پرنده در آستین" با مفاهیمی که دربر دارد می تواند به خوبی با مخاطب ارتباط برقرار کند.

این شاعر خوزستانی خاطر نشان کرد: این مجموعه شعر شامل 40 غزل است که توسط انتشارات الیما به چاپ رسیده و به مخاطبان پیشنهاد می شود این اشعار زیبا را مطالعه کنند.

همچنین محدثه الماسی شاعر خوزستانی در این نشست، اظهار کرد: "پرنده درآستین" حاصل و محصول شاعرگی یک دهه از عمر من است و شعرهایی که در دهه 80 سرودم و اکثرا حائز رتبه های ملی و منطقه ای شده اند در این کتاب وجود دارد.

وی از نگارش مجموعه کتاب کودک برای گروه سنی "الف" خبر داد و گفت: این کتاب با نام جیکو به سفر می رود به زودی تقدیم علاقه مندان می شود و همچنین مجموعه شعر دیگری به نام "از دهان درخت" به زودی وارد بازار نشر می شود.

۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید