اخبار

چراغ هدایت و جهاد مقاومت توسط شهدای والامقام انقلاب اسلامی روشن می ماند

چراغ هدایت و جهاد مقاومت توسط شهدای والامقام انقلاب اسلامی روشن می ماند
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: در طول ۴۰ سال گذشته بارها به دشمنان اسلام نشان داده شد که چراغ هدایت و جهاد مقاومت توسط شهدای والامقام انقلاب اسلامی تاکنون روشن مانده و باقی می ماند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،عبدالله فرجیان شامگاه سه شنبه (یکم بهمن) در آیین بزرگداشت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی با عنوان "سردار مهربانی" که در چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز اگر آرامش، آسایش و امنیت در کشور وجود دارد به برکت رشادت ها، جوانمردی و پایداری رزمندگان اسلام،نیروهای مسلح،و در راس آن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سپاه قدس است.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی نوک پیکان مبارزه را به سوی فرماندهی سپاه قدس هدف قرار می دهند، افزود: در واقع امروز دشمنان ما برای دستیابی به اهدافشان به عملیات تروریستی و جنایتکارانه روی می آورند.

فرجیان ادامه داد: این درحالی است که در طول ۴۰ سال گذشته بارها به دشمنان اسلام نشان داده شد که چراغ هدایت و جهاد مقاومت توسط شهدای والامقام انقلاب اسلامی تاکنون روشن مانده و باقی می ماند.

وی تصریح کرد: اگرچه دشمنان ما ناجوانمردانه فرمانده عزیز و رشید اسلام، شهید سپهبد سلیمانی را ترور کردند اما جوانان ما به سپاهیان و آحاد مردم جوانمردانه پاسخ سختی می دهند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با اظهار امیدواری برای تداوم بخشیدن به راه نورانی شهدا،گفت: گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه و همچنین چهلمین روز شهادت سردار رشید اسلام سپهبد سلیمانی را پیش رو داریم که باید برای آنها برنامه ریزی ویژه صورت گیرد.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری برای گرامیداشت این برنامه ها،اظهار کرد: قطعاً این روزهای نورانی با حضور چشمگیر مردم برگزار می شود و نشان می دهیم راه پر فروغ شهدای انقلاب اسلامی تا همیشه ادامه دارد.

فرجیان همچنین با اشاره به برپایی نمایشگاه کتاب خوزستان و اهمیت آن در توسعه فرهنگی استان بیان داشت: از نکات مثبت نمایشگاه برنامه های جنبی است که امیدواریم این برنامه ها هر سال تداوم داشته باشند.

۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید