اخبار

استاندار خوزستان در دیدار با مدیرکل و مسئولین ارشاد استان؛

در حوزه زیرساختی و عمرانی شرایط بهتری برای هنرمندان ایجاد می کنیم

در حوزه زیرساختی و عمرانی شرایط بهتری برای هنرمندان ایجاد می کنیم
استاندار خوزستان گفت: در حوزه زیرساختی و عمرانی ما با جدیت به دنبال این هستیم تا شرایط بهتری برای هنرمندان فراهم شود و تخصیصی که در این زمینه داده شده انشاءا.. بیشتر شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،غلامرضا شریعتی یکشنبه شب  هشتم دی ماه در دیدار با مدیر کل،معاونین و مسئولین فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: از زمان مدیریت دکتر جوروند مدیرکل ارشاد خوزستان، نشاط و شادابی در فعالیت های تخصصی و عمرانی دیده می شود و روند خوبی در حوزه های مختلف فرهنگی هنری،قرآنی و بویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد بوجود آمده است.

وی با بیان اینکه باید سعی کنیم به سمت تخصصی کار کردن برویم، افزود: باید تلاش کنیم از رفتارهای عوامانه و غیرعلمی یا بعضاً مسائلی که موجب نشر اکاذیب می شود جلوگیری کنیم؛اما آزادی رسانه و مطبوعات باید مدنظر قرار گیرد.

شریعتی با اشاره به ارتباط مثبت و سازنده اداره کل ارشاد خوزستان با اصحاب فرهنگ و هنر،ادامه داد: ارتباط خوب و سازنده ارشاد استان با اصحاب فرهنگ و هنر باعث شده که فعالیت بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

استاندار خوزستان اظهار کرد: در حوزه فرهنگی نمایشگاه کتابی که هرساله برگزار می شود،بسیار ارزشمند است و سال به سال به برنامه هایش افزوده می شود. همچنین کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه های مختلف، فعال تر شدند و روح تازه ای گرفتند و امیدواریم همین روند ادامه پیدا کند.

شریعتی افزود: در حوزه زیرساختی و عمرانی ما با جدیت به دنبال این هستیم که حمایت کنیم تا شرایط بهتری برای هنرمندان فراهم شود و تخصیصی که در این زمینه داده شده انشاءا.. بیشتر شود تا بتوانیم پروژه ها را به بهره برداری برسانیم و بتوانیم زمینه بروز و ظهور استعدادهای فراوانی که در استان است را فراهم کنیم.

وی ضمن بیان رضایت از عملکرد ارشاد خوزستان و تعامل خوبش با بخش خصوصی بیان کرد: در برگزاری فعالیت های فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان را حمایت می کنیم.

همچنین محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این نشست ضمن قدردانی از حمایت های استاندار خوزستان در برگزاری برنامه ها و رویدادهای فرهنگی هنری در استان، از برگزاری نمایشگاه کتاب استانی در پایان دی ماه در اهواز خبر داد.

۱۰ دی ۱۳۹۸ ۱۶:۰۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید