اخبار

از پوستر هشتمین جشنواره استانی شعر خوزستان رونمایی شد

از پوستر هشتمین جشنواره استانی شعر خوزستان رونمایی شد
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و جمعی از شاعران، از پوستر هشتمین جشنواره استانی شعر خوزستان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مراسم رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره استانی شعر خوزستان، 8 دی ماه با حضور محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین سید شهاب الدین طباطبایی، مدیرکل حوزه هنری خوزستان، مرتضی جمشیدی معاونت فرهنگی و رسانه ی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، قاسم آهنین جان از شاعران برجسته کشوری و جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات استان در محل تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.

محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این مراسم گفت: این اداره کل با همکاری انجمن شعر اهواز، هشتمین جشنواره استانی شعر خوزستان را با حضور شاعران برجسته استانی در 14 بهمن ماه سال 98 در اهواز برگزار می نماید.

جوروند افزود: هشتمین جشنواره استانی شعر خوزستان، به منظور رشد و اعتلای خلاقیت ها و آفرینش های ادبی شاعران استان و همچنین انعکاس فعالیت های ادبی و فرهنگی مولفان جوان و پیشکسوت حوزه ی شعر استان، برگزار می گردد.

وی تصریح کرد: این جشنواره در سه بخش شعر، شامل : شعر کلاسیک و شعر آزاد و بخش کتاب، مخصوص شاعرانی که کتاب هایشان هنوز چاپ نشده است و همچنین بخش تجلیل که پیرامون انتخاب چهره ی تاثیر گذار شعر استان خوزستان، برگزار می شود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی خوزستان، یاد آور شد: جوایز این جشنواره در بخش های شعر و کتاب و تجلیل به شرح ذیل است:

در بخش شعر : نفر اول + لوح تقدیر + تندیس جشنواره + مبلغ 15/000/000 ریال و نفر دوم + لوح تقدیر + مبلغ 10/000/000ریال و نفر سوم+ لوح تقدیر+ مبلغ 7/000/000ریال می باشد.

در بخش کتاب : کمک هزینه چاپ کتاب تا سقف 20/000/000 ریال به شاعرانی که کتاب هایشان چاپ نشده است، اعطا می گردد.

در بخش تجلیل نیز، به انتخاب هیات داوران جشنواره از چهره ی تاثیر گذار شعر استان خوزستان تجلیل خواهد شد.

در پایان این مراسم، از پوستر هشتمین جشنواره استانی شعر خوزستان، توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و مدیرکل حوزه هنری خوزستان و قاسم آهنین جان از شاعران برجسته کشوری رونمایی شد.

۸ دی ۱۳۹۸ ۲۱:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید