اخبار

اجرای عمومی نمایش بی چیز در بهبهان

اجرای عمومی نمایش بی چیز در بهبهان
نمایش بی چیز به نویسندگی و کارگردانی مهدی فرشیدی سپر در پلاتو خانه فرهنگ بهبهان اجرای عمومی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، نمایش « بی چیز » به نویسندگی و کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر از چهارشنبه 4 دی ماه به مدت سه شب در پلاتو خانه فرهنگ بهبهان به اجرای عمومی رسید، تا آغازی برای سلسله فعالیت های ضیافت نرگس در این شهرستان باشد .

این نمایش که پیش از این در جشنواره های مختلفی از جمله ‌ : همدان، فرانکفورت ، شیراز ، برلین ، اصفهان ، لودویکس هافن و مشهد و ...  اجرا شده است روایت پسر بچه‌ای است که براساس اتفاق با پسری در 808 سال پیش وارد ارتباط می‌شود . کمی بعد تماشاگر متوجه می‌شود که داستان به دروغ به او گفته شده و یکی از این دو نفر اصلاً وجود خارجی ندارد و این موضوع بخشی از جهان مجازی این روزهای ما آدم‌های مدرن است .

تنها بازیگر این نمایش مهدی فرشیدی می باشد که نویسندگی و کارگردانی این کار را نیز بر عهده دارد . از سایر عوامل این نمایش حمید مرادی ( طراح نور ) ، مانی مزکی ( موسیقی و ترکیب صدا ) ، حمیدرضا گودرزی ( دستیار و برنامه ریز ) ، مهران گل محمدی ، آنالی شکوری و رعنا قادری صداگذاران این نمایش می باشند .

نمایش بی چیز به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان و انجمن هنر های نمایشی این شهرستان و گروه نمایش تیرداد به مدت سه شب در بهبهان اجرا شد .

۷ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید