اخبار

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پی درگذشت استاد عبدالرضا حیاتی

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پی درگذشت استاد عبدالرضا حیاتی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پی درگذشت استاد عبدالرضا حیاتی از پیشکسوتان فرهنگ و هنر استان ، پیام تسلیتی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پی درگذشت استاد عبدالرضا حیاتی از پیشکسوتان فرهنگ و هنر استان، پیام تسلیتی را صادر کرد.

متن پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

" فی مقعد صدق عند ملیک مقتدر"

آنکه نمرده است و نمیرد خداست                      و آنکه تغیّر نپذیر خداست

هنر، شخصیت، مهربانی، ارزش مداری همه در جان و جهان کسی قرار داشت که اینک از میان ما و میانه ی ما بال و پرگشود و از بسیط خاک به افلاک پرواز کرد.

استاد عبدالرضا حیاتی که نام بلندش و یاد جاودانه اش هیچگاه از خاطره ی خوزستان محو نخواهد شد به دیار باقی شتافت. بازمانده ای از قافله شهیدان هشت سال دفاع مقدس که امروز به یاران شهیدش پیوست.

استاد عبدالرضا حیاتی که هنر و تعهد را بدرستی و راستی به هم درآمیخته بود و چه بسیار شاگردانی را که در حوزه هنر مستعد، پرورش داد و در سالهای آخر عمرش از یک سو جان در افلاک داشت و تن بر خاک و این مایه درد بزرگ اش بود تا جان توانست، تن را با خود به افلاک برکشد.

درگذشت او برای ما ضایعه ای و برای خانواده اش دردی عمیق و برای او عروجی ملکوتی بود. اینجانب از صمیم جان به همه همراهان همیشه اش و خانواده معزز ایشان و جامعه فرهنگ و هنر خوزستان، تسلیت عرض نموده و برای آن بزرگ، همسایگی با ائمه اطهار علیه السلام و شهداء را خواستارم.   روحش شاد و یادش گرامی

محمد جوروند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان

۳ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید