اخبار

نشست تصویرگری "تاریخ سینمای ایران، یک بازخوانی انتقادی" در اهواز برگزار می شود

نشست تصویرگری "تاریخ سینمای ایران، یک بازخوانی انتقادی" در اهواز برگزار می شود
نشست تصویرگری "تاریخ سینمای ایران، یک بازخوانی انتقادی" از سوی انجمن هنرهای تجسمی خوزستان در اهواز برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد عدیلی پور رئیس انجمن هنرهای تجسمی خوزستان با اعلام این خبر گفت: انجمن‌ هنرهای تجسمی خوزستان در راستای برنامه‌های آموزشی "درس‌گاه" و ادامه‌ی بیست و چهارمین رویداد انجمن (نمایشگاه تصویرگری‌های امین فلاحیان - بیسچار ) با همکاری انجمن سینمای جوانان خوزستان، نشست تصویرگری "تاریخ سینمای ایران، یک بازخوانی انتقادی" را در روز چهارشنبه ۴ دی ماه 98 از ساعت ۱۷/۳۰ تا ۱۸/۳۰ در اهواز برگزار می‌کند.

عدیلی پور افزود: موضوع نشست، تقابل دو نگاه متفاوت به تاریخ سینمای ایران از منظر منتقد سینما و تصویرگر و چگونگی جاودان ماندن قابهای تاریخ سینمای ایران پس‌از ۵۰ سال از نگاه یک تصویرگر می باشد.

وی تصریح کرد: مدرسین این نشست آقایان فرهاد پروین، مدرس و منتقد سینما و دانشجوی دکتری فلسفه هنر و امین فلاحیان عضو رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک‌ ایران ، طراح گرافیک و تصویرگر می باشند که هرکدام از این مدرسین در این حوزه از متخصصین هستند.

عدیلی پور یادآور شد: این نشست در گالری انجمن هنرهای تجسمی خوزستان، بلوار ساحلی شرقی، ضلع جنوبی موزه هنرهای معاصر اهواز برگزار میشود و ورود برای همه‌ی هنرمندان، هنرجویان و علاقه‌مندان آزاد است.

۳ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید