اخبار

نهمین نمایشگاه عکس فصل انجمن سینمای جوانان دزفول برگزار می شود

نهمین نمایشگاه عکس فصل انجمن سینمای جوانان دزفول برگزار می شود
انجمن سینمای جوانان دزفول، نهمین نمایشگاه عکس فصل انجمن سینمای جوانان را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، نادرسعادتی فرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول با اعلام این خبر گفت: نهمین نمایشگاه عکس فصل انجمن سینمای جوانان دزفول با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول ، با آثاری از ۱۲ هنرمند عکاس از 3 الی 10 دی ماه ۹۸ در گالری مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول برگزار می گردد.

سعادتی فر افزود: نهمین نمایشگاه عکس فصل از آثار تعدادی از هنرمندان عکاس دزفول آقایان محمد خواجوی ،مهدی شهریارفر، امید حنطوش زاده، محمد پاپی، سروش جوادیان فر، حمید بیگلری فراش ، محمودرضا شهبازیان و خانم ها  نسیم پیری ، عاطفه غلامی ، مریم ثابت نام، افسانه حاجی زاده و  شیوا بابایی در محل دائمی گالری مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول جهت بازدید عموم دایر می باشد.

وی تصریح کرد: آثار این نمایشگاه منتخب فصول بهار و تابستان سال جاری است که از بین حدود ۳۵۰ عکس رسیده در هر دو فصل ۳۰ اثر به نمایشگاه راه پیدا کردند و افتتاح این نمایشگاه راس ساعت ۱۷ روز سه شنبه 3 دی ماه با حضور جمعی از عکاسان و علاقه مندان به عکاسی برگزار خواهد شد.

 سعادتی فر یادآور شد: علاقه مندان می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه در روزهای اعلام شده از ساعت ۱۸ تا ۲۱ دیدن نمایند، ضمناً در پایان این نمایشگاه به عکاسان برتر علاوه بر لوح تقدیر ، جایزه نقدی نیز اهدا خواهد شد.

۲ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید