اخبار

مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره ملی استند آپ کمدی شهرستان شوشتر تمدید شد

مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره ملی استند آپ کمدی شهرستان شوشتر تمدید شد
با توجه به استقبال خوب از جشنواره ملی استند آپ کمدی و درخواست های مکرر علاقه مندان به شرکت در این جشنواره، مهلت ارسال آثار تا 15 بهمن ماه تمدید گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال خوب از این جشنواره و درخواست های مکرر علاقه مندان به شرکت دراین جشنواره، مهلت ارسال آثار تا 15 بهمن ماه تمدید گردید و با هماهنگی های به عمل آمده این جشنواره بزرگ 7 اسفند ماه 1398 در شوشتر برگزار خواهد شد.

علی بهرامی ضمن اشاره به شرایط شرکت در سومین جشنواره ملی استند آپ کمدی گفت: هر اجرا باید بر لوح فشرده ثبت و به دبیرخانه جشنواره ارسال گردد، آثار با مشخصات کامل شرکت‌کننده از جمله، نام و نام خانوادگی، سن، تحصیلات، آدرس کامل و تلفن ارسال شود، همچنین منتخبین متعهد می‌گردند تا اجرای خود را در شهر میزبان با شرایطی که دبیرخانه تشخیص و اعلام می‌نماید برای عموم به نمایش بگذارد.

وی در ادامه اظهار کرد: دبیرخانه جشنواره به جز آثاری که هیات داوران مشخص می‌کنند، بخش آراء مردمی را نیز برای انتخاب بهترین اجرا لحاظ خواهد کرد و دبیرخانه این جشنواره در روزهای برگزاری جشنواره با حضور هنرمندان نام آشنای عرصه طنز کشور اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی به صورت رایگان خواهد کرد.

وی افزود: دبیرخانه جشنواره از پذیرفتن آثار شرکت کنندگان زیر 15 سال معذور است و آثاری که بعداز زمان مقرر به دبیرخانه جشنواره ارسال می‌شوند در این جشنواره شرکت داده نخواهند شد. زمان آثار ارسالی می بایست حداکثر 10 دقیقه باشد و قصه ، نمایش و پیام  اجرا در داوری و انتخاب ، تاثیر گذار خواهد بود ودبیرخانه جشنواره از تعدادی از افراد که بنا به رای داوران حائز رتبه می‌گرند دعوت به عمل آورده و در روز اختتامیه از میان آنان برگزیدگان نهایی را مشخص و با لوح سپاس و جوایز نقدی از آنان تقدیر خواهد نمود.

 لازم به ذکر است: حضور برگزیدگان در مراسم اختتامیه الزامیست و عدم حضور برگزیده انصراف از جشنواره تلقی خواهد شد .ضمناً نتایج نهایی در حین اجرا در اختتامیه مشخص و اعلام می گردد. همچنین دبیرخانه جشنواره از تعدادی از افراد که بنا به رای داوران حائز رتبه گردد دعوت به عمل آورده و در روز اختتامیه از میان آنان برگزیدگان نهایی را مشخص و  با لوح و جوایز نقدی از آنان تقدیر خواهد نمود

گفتنی است جوایز برگزیدگان در هر بخش : نفر اول 50/000/000 ریال، نفردوم 30/000/000 ریال، نفر سوم 20/000/000 ریال همچنین جایزه آراء مردمی برای اثر برگزیده 10/000/000 ریال می‌باشد.

آدرس دبیر خانه جشنواره :

خوزستان، شوشتر،  میدان غدیر، اداره فرهنگ وارشاداسلامی، دبیرخانه  دومین جشنواره ملی  استند آپ کمدی

تلفن :36220884  (٠٦١)  –   دور نگار:  ٦٢٢٥٠٠٠ ٠٦١٣  -    

 هماهنگی

 09169074508- 09166092352

۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید