اخبار

بنگاه شادمانی 4 در تالار ارشاد بهبهان به روی صحنه رفت

بنگاه شادمانی 4 در تالار ارشاد بهبهان به روی صحنه رفت
جنگ شادی «بنگاه شادمانی 4» به کارگردانی مجید حبیب پور در تالار ارشاد بهبهان به روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، بنگاه شادمانی 4 به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی مجید حبیب پور از 16 آذر ماه 98 به مدت بیست شب در تالار ارشاد بهبهان به روی صحنه رفت .

بنگاه شادمانی 4 شامل بخش های متنوعی از جمله نمایش ، موسیقی زنده ، استند آپ کمدی و نمایش عروسکی می باشد تا تمام سلایق در سنین مختلف را در نظر گرفته باشد و همین امر باعث رضایت حداکثری تماشاگران و حضور پرشور مردم در این جنگ شادی شده است .

در این جنگ شادی و در بخش نمایشی ، مجید حبیب پور ، مصطفی خندانی ، حسین بنایی ، جواد محسنیان ، آریا عطایی ، حسین طیبی و محبوبه داستانیان ایفای نقش می کنند و در بخش استند آپ کمدی نیما شجاعی به اجرای صحنه ای میپردازد . عروسک گردانان گروه قلقلی را جواد محسنیان و ستار حسنی مقدم برعهده دارند . همچنین مسعود خرمی به اجرای موسیقی زنده پرداخته و محمدرضا مواساتی مجری برنامه می باشد .

از سایر عوامل این جنگ نیز میتوان به علی پیروزمند ( صدابردار ) ، امیرحسین بقالیان ( طراح پوستر و تبلیغات ) ، علی مکی ( عکاس پوستر ) و علی اسود به عنوان عکاس خبری به کارگردانی و نویسندگی مجید حبیب پور اشاره نمود .

بنگاه شادمانی 4 به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان و انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان به روی صحنه رفته و تا 6 دی ماه پذیرای علاقه مندان می باشد .

۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید