اخبار

تقدیر ویژه بخشدار مرکزی از تسهیلگران باشگاه روستا و عشایر دشت آزادگان

تقدیر ویژه بخشدار مرکزی از تسهیلگران باشگاه روستا و عشایر دشت آزادگان
طی مراسمی از تسهیلگران باشگاه روستا و عشایر دشت آزادگان توسط بخشدار مرکزی تقدیر شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، 20 آذرماه طی جلسه ای با حضور عبدالحسین خوشنام بخشدار مرکزی سوسنگرد، عبدالحسین جلالی اصل سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت ازادگان از تسهیلگران باشگاه روستا و عشایر دشت آزادگان در محل بخشداری سوسنگرد، تقدیر شد.

 عبدالحسین خوشنام بخشدار مرکزی سوسنگرد در این جلسه ، بعد از توضیح درباره اهمیت وجود و نقش کتاب و کار فرهنگی در بحرانهای اخیر سیل ،تاکید کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان ،نقش اساسی در رفع بیشتر مشکلات روحی در روستاهای سیل زده را دارد.

 خوشنام افزود: خبر حضور کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اداره کل در بحث توزیع بسته فرهنگی در روزهای سیل از زبان کودکان روستاهای دور افتاده قابل ستایش و تقدیر است.

بخشدار مرکزی سوسنگرد گفت: اقدام اخیر در بحث باشگاه کتاب روستا و عشایر در زبان تمام مردم روستاهاست که انتظار دارم در تمام روستاها اقدام شود  و از برکات همین باشگاههای شماست که مردم حاضر به اهدای زمین جهت ساخت کتابخانه هستند.

وی در پایان از تلاش و زحمت و همراهی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان با مهم دانستن بحث فرهنگی که در راس  آن کتاب و بحث باشگاه کتاب در مناطق سیل زده است را از دغدغه های مهم این اداره دانست و اعلام کرد: برای اولین بار این کار انجام شده است و با استقبال خوب مردم صورت گرفت که در سالهای آینده با جرات میتوان  گفت، باشگاه کتاب روستا و عشایر را در تمام روستاها تشکیل خواهیم داد.

جلالی اصلی افزود: لازم به ذکر است که حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و اقدامات فرهنگی و کمکهای مجموعه فرهنگ و هنر استان در روزهای سیل، مانند: اهدای کتاب و کارهای فرهنگی و هنری ، بهترین هدیه به مردم سوسنگرد بود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان در ادامه گفت: انشاءالله با کمک و حمایت، دهیاران و روستاها شاهد شکوفایی بحث فرهنگی و بخصوص باشگاه کتاب باشیم.

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید