اخبار

کلاس مجردها در بهبهان برگزار شد

کلاس مجردها در بهبهان برگزار شد
چهارمین جلسه از سمینارهای « کلاس مجردها » با هدف آموزش و آشنایی جوانان با راه و رسم صحیح ازدواج ، در مجتمع فرهنگی و هنری آفاق بهبهان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، چهارمین جلسه از سمینارهای « کلاس مجردها » با هدف آموزش و آشنایی جوانان با راه و رسم صحیح روابط دختر و پسر و آشنایی و ازدواج ،با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید رضا موسوی والا کارشناس امور اجتماعی، 19 آذرماه در مجتمع فرهنگی و هنری آفاق برگزار شد .

حجت الاسلام سید رضا موسوی والا به عنوان کارشناس و سخنران این سمینار آموزشی ، دوره های مختلف آشنایی و نحوه ارتباط تا رسیدن به امر مقدس ازدواج را برای جوانان حاضر در جلسه  شرح داد و به تشریح اشتباهات رایجی که ممکن است جوانان مرتکب شوند تا در بزرگترین تصمیم زندگیشان دچار اشتباه شوند و عمر گرانبهای خود را هدر دهند ، پرداخت .

همچنین جلسه پرسش و پاسخ نیز در پایان سمینار برگزار شد و حاضرین در جلسه مشکلات و مسائل خود را با ایشان در میان گذاشتند که وی به تفصیل و با کلامی شیوا به حل مشکلات و موضوعات پیش آمده برای جوانان پرداخت .

گفتنی است، سمینار « کلاس مجردها » به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان و دبیرخانه کلاس مجردها برگزار شد که با استقبال بسیار خوبی از سوی جوانان روبرو شد .

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید