اخبار

دوره جدید آموزش خبرنگاری در گتوند برگزار می شود

دوره جدید آموزش خبرنگاری در گتوند برگزار می شود
کارگاه آموزش خبرنگاری و خبرنویسی ویژه علاقه مندان و فعالین خبری، هر هفته در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند با مشارکت جمعیت پیشگیری از آسیبهای اجتماعی خوزستان برای جوانان مستعد و علاقه مند به فراگیری حرفه خبرنگاری دوره آموزشخبرنگاری برگزار می کند.

 حمید بهداروندی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند گفت: کارگاه آموزش خبرنگاری و خبرنویسی ویژه علاقه مندان و فعالین خبری با حضور خبرنگار و گزارشگر کشوری علی بلدی به مدت ۱۰جلسه در روزهای پنج شنبه هر هفته در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند برگزار می شود.

وی اظهار داشت: علاقه مندان جهت ثبت نام در این کارگاه آموزشی  از اول دی ماه تا تکمیل ظرفیت فرصت دارند با مدارک موردنیاز به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند و یا آموزشگاه علمی پژوهشی فارابی ابتدای خیابان کشاورز مراجعه نمایند.

بهداروندی افزود: تصویر شناسنامه،کارت ملی،مدرک تحصیلی،و یک قطعه عکس پرسنلی  ومبلغ ۱۵۰هزارتومان بابت هزینه دوره و صدور گواهینامه از جمله مدارک لازم جهت ثبت نام می باشد.

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

بی هنر
۱۳۹۹/۰۲/۱۵
0
0
0

آخه یه کاریه که یه موسسه خواست بکنه بهداروندی چه کاره است؟ انجام هم نشد. دروغ و دروغ و دروغ


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید