اخبار

اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس در شادگان

اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس در شادگان
برنامه های هفته دفاع مقدس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان تشریح شد.
<:xml><:xml> به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان، علی بهرامی مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان ضمن بیان این خبر افزود: نظر به اهمیت ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و ارزشمندی تلاش در جهت شناخت ابعاد متعالی دوران دفاع مقدس، همچنین زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای سرفراز ایران اسلامی در طول 8 سال جنگ تحمیلی،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان با همکاری بسیج هنرمندان و انجمن های فرهنگی هنری این شهرستان برنامه های معنوی و متنوعی را در طول هفته دفاع مقدس برگزار خواهد نمود.

وی اظهار داشت: فرهنگ ایثار و شهادت در دوران دفاع مقدس که خود برگرفته از نهضت و فرهنگ عظیم عاشوراست آنگاه که با زبان هنر اشاعه یابد تاثیر عمیق تری در روح و جان جامعه به ویژه جوانان این مرز و بوم خواهد داشت؛ به همین سبب تلاش داریم تا با انجام برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و هنری انشاء ا... در این راه گام برداریم.

بهرامی گفت: برپایی نمایشگاه کتاب با موضوعات دینی،مذهبی و دفاع مقدس در سطح شهرستان،برگزاری شب شعر و خاطره با حضور شاعران شهرستان و استان در موضوعات انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس،برپایی ورک شاپ هنرمندان و هنرجویان طراحی و نقاشی در فضای باز با موضوع  هشت سال حماسه  و محفل انس با قرآن با همکاری کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان از اهم برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان در ایام هفته دفاع مقدس خواهد بود.

مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان ادامه داد: دیدار با خانواده معزز شهدا به همراه هنرمندان شهرستان شادگان و برپایی یک اردوی یک روزه جهت بازدید هنرمندان و پرسنل اداره از مناطق جنگی از دیگر برنامه هاییست که در دستور کار این اداره قرار گرفته است.

 

۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۵:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید