اخبار

ثبت نام دومین دوره کلاس های آموزشی نقاشی و طراحی در شادگان آغاز شد

ثبت نام دومین دوره کلاس های آموزشی نقاشی و طراحی در شادگان آغاز شد
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان پس از برگزاری موفقیت آمیز نخستین دوره کلاس های آموزشی طراحی و نقاشی با تکنیک های آزاد در تابستان سال جاری؛ ثبت نام دومین دوره این کلاس های هنری را آغاز کرده است.
<:xml><:xml> به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان،علی بهرامی مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان با اعلام این مطلب گفت: در اولین دوره کلاس های نقاشی و طراحی بیش از صد هنرجو مراحل مقدماتی رشته های طراحی و نقاشی را پشت سر گذاشتند و با توجه به ظرفیت آثار خلق شده  در پایان دوره، آثار تجربی هنرجویان به مدت یک هفته به صورت نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان به این عرصه قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به درخواست علاقه مندان و همچنین  استقبال خانواده ی هنرجویان به ویژه نوجوانان و جوانان  در راستای برگزاری کلاس های نقاشی و طراحی در دوره ای جدید، ثبت نام برای شرکت در این کلاس ها از 11 شهریور ماه آغاز شده است.

بهرامی ادامه داد: به همین جهت علاقه مندان و متقاضیان در سنین مختلف (خواهران و برادران) می توانند همه روزه در وقت اداری با در دست داشتن مدارک شخصی خود به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان - واحد هنری  مراجعه نمایند.

مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان با اشاره به گستردگی برنامه های انجمن هنرهای تجسمی در طول سال گفت: انجمن فعال و پویای هنرهای تجسمی شهرستان شادگان به جز برگزاری کلاس های آموزشی در تابستان امسال چند نمایشگاه در رشته های مختلف و مرتبط برپا نمود که از جمله این نمایشگاه ها می توان به برپایی نمایشگاه آثار نقاشی،طراحی سه خواهر هنرمند (خانواده صوفی) با عنوان نبیه الروح  و نمایشگاه آثار خانم  مایلی با نام ضیافت در تالار ابن سکیت اشاره کرد.

لازم به ذکر است، دومین دوره کلاس های آموزشی نقاشی و طراحی پس از اتمام مهلت ثبت نام در روزهای شنبه و یکشنبه در محل برگزاری کلاس های آموزشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان دایر می گردد .

 

۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۵:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید