اخبار

کارگاه آموزش خبرنویسی و شناخت افکار عمومی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد

کارگاه آموزش خبرنویسی و شناخت افکار عمومی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد
با حضور کارشناسان روابط عمومی های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان، کارگاه آموزش خبرنویسی و شناخت افکار عمومی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، به منظور تقویت و آموزش کارشناسان روابط عمومی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان، کارگاه آموزش خبرنویسی و شناخت افکار عمومی ویژه کارشناسان روابط عمومی ها و خبرنگاران و اصحاب رسانه توسط روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه آموزشی عباس حیدری مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به ضرورت انتشار اخبار فعالیت های فرهنگی هنری گفت: با توجه به جایگاه و اهمیت انتشار اخبار فعالیت های فرهنگی هنری در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، لازم است اخبار تولیدی ادارات شهرستان ها در وهله اول در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان قرار گیرد و سپس در سایت های شهرستانی بازنشر شوند.

حیدری در ادامه اظهار کرد: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به طور روزانه سایت اداره کل را بازدید و بازتاب فعالیت های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها را رصد می کند و شایسته است اخبار فعالیت ها و رویدادهای شهرستانی به طور روزانه منتشر شوند.

در ادامه این کارگاه آموزشی محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن تشکر از حضور نیروهای روابط عمومی های شهرستان ها گفت: اخبار و رویدادهای شهرستان ها حتمن باید به طور کامل و صحیح انعکاس داده شود.

محمد جوروند با توجه به اهمیت این کارگاه آموزشی گفت: پیشنهاد می کنم این دوره های آموزشی به صورت مدون و مدت دار باشد و دوره بعدی با حضور حداکثری روسای ادارات و نیروهای روابط عمومی های شهرستان ها برگزار شود.

جوروند در پایان افزود: برای مدیران روابط عمومی های فعال شهرستان ها بسته تشویقی تدارک دیده شود و گزارشی از فعالیت های ماهانه اخبار شهرستان ها نیز ارائه گردد.   

در ادامه کارگاه آموزشی «خبرنویسی و شناخت افکار عمومی» توسط محسن محمدیان مدیر باشگاه خبرنگاران جوان استان خوزستان آغاز و مباحث مختلف خبرنویسی شامل: منابع خبر، راه های کسب خبر، ارزش های خبری، عناصر خبر، تیترنویسی و سبک های مختلف خبری آموزش داده شد.

۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید