اخبار

آمادگی رئیس ستاد تبلیغات اسلامی بر افزایش تعاملات فرهنگی با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان

آمادگی رئیس ستاد تبلیغات اسلامی بر افزایش تعاملات فرهنگی با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان با رئیس ستاد تبلیغات اسلامی سوسنگرد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، عبدالحسین جلالی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان با حجت الاسلام حیدری ریاست ستاد تبلیغات اسلامی سوسنگرد 2 مهرماه سال جاری دیدار و گفت و گو کرد.

در این نشست که در محل دفتر ستاد تبلیغات اسلامی برگزار شد، حجت السلام والمسلمین حیدری از آمادگی ستاد تبلیغات به منظور افزایش تعاملات فرهنگی با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و افزود: با توجه به ظرفیت های بالقوه فرهنگی در سوسنگرد اینگونه تعاملات می تواند کمک شایانی به پیشرفت فعالیت های فرهنگی این شهر نماید.

عبدالحسین جلالی در این دیدار برگزاری نشست های نهج البلاغه، برگزاری مسابقات فرهنگی و مسابقات مداحی، نشست های بصیرتی در آینده نه چندان دور را از برنامه های پیش روی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان عنوان کرد و افزود: با توجه به کمبود اعتبارات فرهنگی و هنری می توان در کنار هم کارهای مثمر ثمری انجام داد.

جلالی اصل خاطرنشان کرد: به منظور اشاعه فرهنگ نهج البلاغه حمایت تام و کامل ستاد تبلیغات اسلامی و قرارگاه فرهنگی را خواستار شد. 

در ادامه این نشست حجت السلام حیدری ریاست ستاد تبلیغات اسلامی به اهمیت این ستاد در ایجاد تحولات فرهنگی اشاره کرد و افزود: ارتباط و تعامل میان ستاد تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار حائز اهمیت و ضروری است.

حیدری رئیس تبلیغات اسلامی دشت آزادگان نیز در این نشست از زحمات و تلاش های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوسنگرد در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری تقدیر و تشکر کرد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید