اخبار

نشست مشترک شهردار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوسنگرد برگزار شد

نشست مشترک شهردار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوسنگرد برگزار شد
نشست مشترک شهردار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوسنگرد به منظور افزایش تعاملات فرهنگی و هنری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، نشست مشترک شهردار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوسنگرد 10 شهریورماه در محل دفتر شهردار سوسنگرد برگزار شد.

در این نشست حسین عبیداوی شهردار سوسنگرد بر اعلام آمادگی شهرداری برای افزایش تعاملات فرهنگی و هنری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوسنگرد تاکید کرد و افزود: با توجه به ظرفیت های بالقوه فرهنگی و هنری در سوسنگرد این گونه تعاملات می تواند کمک شایانی به هنرمندان این شهر کند.

وی نامگذاری خیابان به اسم خبرنگار، برگزاری مسابقات فرهنگی  و هنری و راه اندازی سینما در آینده نه چندان دور را از برنامه های  پیش روی شهرداری  سوسنگرد عنوان کرد و افزود: با توجه به کمبود فضاهای فرهنگی و هنری و ظرفیت بالای هنرمندان  سوسنگرد، این پروژه در دستور کار این شهرداری قرار گرفته است.

عبیداوی خاطرنشان کرد: به منظور اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی حمایت تام و کامل خرید و توزیع کتاب نیز به زودی توسط شهرداری سوسنگرد صورت خواهد گرفت.

در ادامه این نشست عبدالحسین  جلالی اصل ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوسنگرد  به اهمیت شهرداری ها در ایجاد تحولات فرهنگی و هنری اشاره کرد و افزود: ارتباط و تعامل میان شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار حائز اهمیت و ضروری است.

 جلالی اصل رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی سوسنگرد نیز در این نشست از زحمات و تلاش های شهردار سوسنگرد در

زمینه های مختلف فرهنگی و هنری تقدیر و تشکر کرد.

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید