اخبار

دیدار نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با جمعی از نویسندگان جوان

دیدار نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با جمعی از نویسندگان جوان
نشست صمیمانه نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با جمعی از نویسندگان جوان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ،نشست صمیمانه نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با جمعی از نویسندگان جوان این شهرستان 21 مرداد ماه با حضور عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، نادر سعادتی فرد ، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول و جمعی از نویسندگان جوان و نوجوان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول برگزار شد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی به مشکل اعضای انجمن نویسندگان جوان دزفول در موضوع چاپ کتاب اشاره کرد و گفت : چاپ کتاب یک امر شخصی است و تامین هزینه اش بر عهده خود نویسنده است ولی می توانیم تا سقف یکصد میلیون ریال تسهیلات بانکی برای هر یک از نویسندگان کتاب در این انجمن فراهم کنیم ونیز در صورت تایید کتاب توسط انجمن نویسندگان و اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان توسط اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خرید حمایتی صورت می پذیرد .

پاپی زاده همچنین پس از طرح برخی مشکلات نویسندگان این انجمن بیان کرد : طی هماهنگی با مدیر آموزش و پرورش دزفول آموزش و پرورش این شهرستان پس از امضای تفاهم نامه انجمن با آموزش و پرورش یک سری امکانات را در اختیار نویسندگان جوان قرار خواهد داد از جمله این که ، امکان خرید آثار نویسندگان توسط مدارس دزفول فراهم می شود .

وی افزود : تقدیر از نویسندگان شهرستان دزفول که در سطح ملی مقام می آورند را ضروری دانست و از ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست تا با چاپ و نصب بنر در سطح شهر از این عزیزان تجلیل به عمل آید.

۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۳۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید