اخبار

آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شادگان برگزار شد

آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شادگان برگزار شد
آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شادگان با حضور فرماندار شادگان ،معاون فرماندار شادگان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه شادگان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شادگان با حضور سعید حاجیان ، فرماندار شادگان ، سعید جنامی ، معاون فرماندار شادگان، سلمان روشن زاده ، رئیس  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان و جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه شادگان 19 مرداد ماه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

سعید حاجیان فرماندار شادگان در مراسم  تجلیل از خبرنگاران شهرستان شادگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک این روز به خبرنگاران اظهار کرد: خبرنگاران صاحبان اندیشه ، قلم و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخش جامعه هستند. 
فرماندار شادگان گفت:انتقاد سازنده وسیله ای برای پیشرفت، موفقیت و توسعه پایدار شادگان است

وی به اهمیت و جایگاه خبرنگاران و نقش آنها در شهرستان شادگان اشاره کرد و افزود: خبرنگاران منعکس کننده مشکلات و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و نقش بسیار مهمی در جهت رفع مشکلات مردم برعهده دارند.

فرماندار شادگان صداقت ، امانت داری ، اخلاق مداری و وجدان آگاه را از خصوصیت های خبرنگار دانست و بیان کرد رمز موفقیت افراد به داشتن وجدان آگاه است.

حاجیان در پایان گفت: خبرنگاران در جامعه نقشی مهمی در بیان حقایق و رویدادها داشته و در ارتقای سطح اجتماعی و فرهنگ عمومی تاثیر بسزایی دارند.

در پایان این مراسم از خبرنگاران شهرستان شادگان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.

۲۳ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید