اخبار

آیین تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان اندیکا برگزار شد

آیین تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان اندیکا برگزار شد
آیین تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان اندیکا با حضور فرماندار و نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از خبرنگاران در محل فرمانداری شهرستان اندیکا برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان ، آیین تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان اندیکا 19 مرداد ماه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، و فرمانداری شهرستان با حضور علی عسگر ظاهری ،نماینده مردم شریف مسجدسلیمان، اندیکا، لالی، و هفتکل در مجلس شورای اسلامی، و علی خدری فرماندار شهرستان و جمعی از خبرنگاران در محل سالن اجتماعات فرمانداری اندیکا برگزار شد.

 علی عسگر ظاهری ، نماینده مردم شریف مسجدسلیمان، اندیکا، لالی، و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تقدیر از خبرنگاران و تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران مهمترین نقش را در هدایت افکار عمومی جامعه دارند، و رسالت آنان باید بر مبنای رعایت مصالح جامعه، موازین اخلاقی، و اطلاع رسانی اخبار موثق باشد.

ظاهری افزود: توجه به تأمین معیشت و رفع دغدغه‌های مالی خبرنگاران، و ترفیع جایگاه این قشر را در جامعه ضروری دانست.

آرمان موری احمدی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیکا نیز ضمن قدردانی از حضور نماینده شهرستان، فرماندار، و فعالان عرصه خبر و رسانه اظهار کرد: نقد پایه پیشرفت است و از مدیران و همکاران دستگاه های اجرایی خواست تا تعامل بیشتری با فعالان حوزه خبر داشته باشند.

در ادامه مراسم تعدادی از خبرنگاران به بیان پاره‌ای از مشکلات خود پرداخته‌اند، و در پایان با اهدای جوایز و لوح تقدیر از آنان تجلیل به عمل آمد.

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید