اخبار

جلسه شورای مفاخر دزفول با حضور مسئول دبیرخانه مفاخر فرهنگی و هنری خوزستان در شهرستان دزفول برگزار شد

جلسه شورای مفاخر دزفول با حضور مسئول دبیرخانه مفاخر فرهنگی و هنری خوزستان در شهرستان دزفول برگزار شد
جلسه شورای مفاخر دزفول با حضور مسئول دبیرخانه مفاخر فرهنگی و هنری خوزستان و اعضای شورای مفاخر شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، جلسه شورای مفاخر دزفول 19 مرداد ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدی عزیزی ، مسئول دبیرخانه مفاخر فرهنگی و هنری استان خوزستان ، حسن پورکیانی دبیر شورای مفاخر شهرستان، نادر سعادتی فرد، رییس اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول و جمعی از هنرمندان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول برگزار گردید.  

در ابتدای این جلسه نادر سعادتی فرد ، رییس اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول ضمن خیرمقدم  به مدعوین گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های آینده شورای مفاخر شهرستان دزفول را ارائه داد .

سعادتی فرد افزود : از جمله برنامه های انجمن مفاخر شهرستان به ، پاسداشت و تجلیل از مرحوم آیت اله سیدمجدالدین قاضی دزفولی (ره) اولین امام جمعه دزفول که از علمای برجسته این شهرستان است و نکوداشت استاد غلامعلی مکتبی در زمینه نقاشی  کتابهای درسی کودکان و  نوجوانان و همچنین استاد حبیب نقاش از اساتید کشوری نقاشی قهوه خانه ای اشاره کرد .

وی یادآور شد ، مراسم تجلیل از استاد محمود زال پور از اساتید هنری و دانشگاهی  که جایگاه کشوری و ملی دارد در روز سه شنبه 22 مرداد ماه جاری در تالار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول برگزار می شود .

حجت الاسلام و المسلمین مهدی عزیزی ،مسئول دبیرخانه مفاخر فرهنگی و هنری استان خوزستان نیز در این جلسه اظهار داشت : مفاخر از سرمایه های معنوی و هویت بخش هستند که باید مسیر پاسداشت آنان سریعتر پیموده شود .

وی افزود : مفاخر هر کشور مانند شاهراه حیاتی هستند که شناخت و معرفی هر کشور با این شاخصه ها اماکن پذیر است .

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۷
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید