• اخبار

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر برگزار شد

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر برگزار شد
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، امام جمعه و فرماندار شهرستان شوشتر و اعضای شورا در محل بیت امام جمعه شهرستان شوشتر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر با حضور محمد جوروند ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ،حجت الاسلام و المسلمین ، شکرالله سلیمانی امام جمعه و حسین پنبه دانه پور ،فرماندار شهرستان شوشتر و اعضای شورا و جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات ۱۶ تیرماه در محل بیت امام جمعه شهرستان شوشتر برگزار شد .

محمد جوروند ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این جلسه گفت:  در سال ۱۳۹۷ هم چون چهار سال گذشته و برای پنجمین سال متوالی شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر حائز مقام نخست، دزفول مقام دوم و بندر امام خمینی (ره) مقام سوم را کسب کرده‌اند.

جوروند  ضمن تقدیر از همدلی موجود بین اعضا و تلاش و جدیت امام جمعه ، فرماندار و دبیر شورای فرهنگ عمومی در کسب این رتبه در  استان افزود: این تقسیم‌بندی به دلیل تعداد جلسات  و کیفیت‌ اجرای مصوبات بین شوراهای فرهنگ‌ عمومی استان صورت گرفته است .

وی با اشاره به ظرفیت های بالای فرهنگی در شهرستان تاریخی و باستانی و مذهبی شوشتر گفت : در جلسه ی شورای فرهنگ عمومی استان خوزستان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز و استاندار خوزستان که  به زودی برگزار می شود ، قرار است به نمایندگی از همه ی اعضا شورای فرهنگ عمومی شوشتر از فرماندار شهرستان شوشتر تجلیل گردد .

حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی امام جمعه شهرستان شوشتر نیز  در ادامه این جلسه  ضمن تشکر از حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت : شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر  دارای کمیته های زیر مجموعه ای  از جمله کمیته جوانان ، قرارگاه فرهنگی ، بانوان ، قرآنی ، گام دوم ، مساجد و امور اجتماعی  می باشد که برخی از اعضای شورا مسئول تشکیل این کمیته ها بوده و هر کمیته به طور تخصصی درزمینه مورد نظر به  پیشبرد اهداف اصلی شورا یاری می رساند.

در بخش دیگری از جلسه شورای فرهنگ عمومی ،  امام جمعه و فرماندار شهرستان شوشتر به پاس توجه ویژه و حمایت ها ی ارزشمند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، از محمد جوروند به عنوان دبیر شورای فرهنگ عمومی خوزستان  تقدیر و تجلیل نمودند.

همچنین از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از تلاش های امام جمعه و فرماندار شهرستان شوشتر و معاون فرماندار و دبیر شورا و دیگر اعضا شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر و مدیران کمیته های زیر مجموعه شورا ،  با اهدا لوح و هدایایی تجلیل شد  .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500