اخبار

مراسم رونمایی از پوستر جشنواره منطقه ای داستان نویسی بلوطیکا برگزار شد

مراسم رونمایی از پوستر جشنواره منطقه ای داستان نویسی بلوطیکا برگزار شد
مراسم رونمایی از پوستر جشنواره منطقه ای داستان نویسی بلوطیکا با حضور نماینده مردم شریف ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و اصحاب رسانه و مطبوعات در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ،مراسم رونمایی از پوستر جشنواره منطقه ای داستان نویسی بلوطیکای ایذه با حضور محمد جوروند ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، هدایت اله خادمی ، نماینده مردم شریف ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی ، مصطفی سمالی پور ، فرماندار شهرستان ایذه ، مرتضی جمشیدی معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات 16 تیرماه در محل تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد .    

محمد جوروند ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این مراسم اظهار کرد: تاکنون در حوزه ادبیات داستانی و شعر و تئاتر در زمینه طبیعت کار نشده و این جشنواره حرکت قابل تقدیری است.

وی افزود: تاکنون ۴۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره منطقه‌ای داستان نویسی بلوطیکا ایذه رسیده و ۲۲ داستان توسط هیئت داوران پذیرفته شد و پنج داستان از میان ۲۲ داستان برگزیده می‌شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان عنوان کرد: از اصحاب رسانه انتظار داریم که روی این جشنواره مانور ملی داده شود و نباید به آن نگاه استانی داشته باشند .

جوروند ادامه داد: هشت استان در این جشنواره شرکت می‌کنند که اصفهان، فارس، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، ایلام، کرمانشاه و کردستان هستند.

 

۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید