• اخبار

نمایش شوخوس در بهبهان به روی صحنه رفت

نمایش شوخوس در بهبهان به روی صحنه رفت
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان و انجمن هنرهای نمایشی بهبهان نمایش گویشی « شوخوس » با روایتی طنز گونه به نویسندگی و کارگردانی حسین قنوات امانی از گروه نمایشی « بامداد » در مجتمع فرهنگی و هنری آفاق بهبهان به روی صحنه رفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان و انجمن هنرهای نمایشی بهبهان نمایش گویشی « شوخوس » با روایتی طنز گونه به نویسندگی و کارگردانی حسین قنوات امانی از گروه نمایشی « بامداد » از روز چهارشنبه 8 خرداد ماه در مجتمع فرهنگی و هنری آفاق بهبهان به روی صحنه نمایش رفت .

نمایش « شوخوس »  زندگی چند خانواده بهبهانی که در همسایگی همدیگر و بصورت خویشاوندی زندگی می کنند و در قطعه زمینی با همدیگر منافع مشترکی دارند را روایت میکند ، که این زمینها توسط بزرگ فامیل غصب شده و همین مسئله باعث اختلافاتی در بین آنها میشود .

در این نمایش شاد  سیاوش کارآزما ، پریوش بیاتی ، کبری عبدالهی ، محمد موثق پور ، نیلوفر موسایی ، سحر کرم پور ، علی حجاری و بهار قنوات امانی به عنوان بازیگر ایفای نقش می کنند .

سایر عوامل نمایش نیز عبارتند از  : جهان زراعت ( مشاور و بازیگردان )  ، حسین قنوات امانی ( طراح صحنه) ، سینا ابایی ( نور و صدا ) ، زهرا زینلی ( منشی صحنه ) ، رضا درخشان و محمد مکی ( عوامل اجرایی ) ، زهرا مرتضوی و محمد لیانی (هماهنگی و انتظامات )

گفتنی است نمایش گویشی « شوخوس » تا 31 خردادماه میزبان علاقه مندان به هنر تئاتر می باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۳۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500