• اخبار

تجلیل از هنرمندان تعزیه امام علی (ع) شهرستان ایذه

تجلیل از هنرمندان تعزیه امام علی (ع) شهرستان ایذه
مراسم تجلیل از هنرمندان تعزیه امام علی (ع) با حضور سید امین سپهریان ، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه و جمع کثیری از هنرمندان و پیشکسوتان تئاتر شهرستان در تالار رودکی ایذه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ،مراسم تجلیل از هنرمندان تعزیه امام علی (ع) با حضور سید امین سپهریان ، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه و جمع کثیری از هنرمندان و پیشکسوتان تئاتر شهرستان 16 خردادماه در تالار رودکی ایذه برگزار شد.

در این مراسم سید امین سپهریان ، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه ، ضمن تبریک عید سعید فطر از اجرای گروه هنری سایه و هنرمندان این گروه که در شب های قدر، صحنه هایی از ضربت خوردن امام علی (ع) را به تصویر کشیدند تشکر کرد.

 وی رسالت هنرمندان را زنده نگاه داشتن رویدادهای مذهبی برای انتقال به نسل های بعدی از دریچه هنر دانست و در خصوص فرهنگ مطالعه و برنامه ی باشگاههای کتابخوانی که قرار است در روزهای آینده برگزار شود گفت : با توجه به ظرفیت های نمایش کمدی و طنز در شهرستان ، ان شاء الله به زودی شاهد برگزاری یک رویداد داخلی در این خصوص در شهرستان ایذه خواهیم بود.

در پایان این مراسم، با لوح تقدیر و هدایایی از کارگردان و بازیگران این تعزیه تقدیر بعمل آمد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۰۰:۰۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500