• اخبار

اختتامیه ششمین جشنواره سراسری شعر نخل و کارون در شهرستان شوشتر برگزار خواهد شد

اختتامیه ششمین جشنواره سراسری شعر نخل و کارون در شهرستان شوشتر برگزار خواهد شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت : اختتامیه ششمین جشنواره سراسری شعر نخل و کارون 26 خرداد ماه در تالار فرهنگ شهرستان شوشتر برگزار خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، محمد جوروند ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اعلام این خبر گفت :اختتامیه ششمین جشنواره سراسری شعر نخل و کارون 26 خرداد ماه در تالار فرهنگ شهرستان شوشتر برگزار خواهد شد.

محمد جوروند افزود : جشنواره در دو بخش آزاد و ویژه با موضوع بازتاب  فرهنگ حماسه، ایثار و شهادت در دوران هشت سال دفاع مقدّس ،حماسه‌آفرینی‌های شهیدان مدافع حرم در راستای دفاع از ارزش‌ها و نقش خوزستان با عنوان سرزمین نخل و کارون در دوران هشت سال دفاع مقدس بوده و در دو سبک کلاسیک و آزاد برگزار گردید

وی در خصوص  آثار رسیده به دبیرخانه ی جشنواره گفت : تعداد 970 شعر از280 شاعراز 16استان دریافت شد که پس از پایش اولیه آثار 109 شاعر به دوردوم جهت بررسی نهایی راه یافتند .

وی در ادامه افزود :افتتاحیه جشنواره در تاریخ  17خرداد ماه در قالب کارگاه یک روزه با حضور داوران و شاعران دعوت شده در تالار فرهنگ برگزار خواهد شد و  پس از تشکیل جلسه هیئت داوران جهت بررسی نهایی آثار راه یافته به مرحله دوم ، برگزیدگان هر بخش مشخص و در روز جشنواره با حضور مدیران ، شاعران و پیشکسوتان حوزه ی شعر و داستان از ایشان  تجلیل خواهد شد .

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۰۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500