• اخبار

بازدید رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر از اجرای تعزیه گروه های نمایش فدک و سلاسل

بازدید رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر از اجرای تعزیه گروه های نمایش فدک و  سلاسل
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر از اجرای تعزیه گروه های نمایش فدک و سلاسل این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، علی بهرامی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر در این خصوص گفت : به همت دو گروه نمایش فدک و سلاسل وابسته به انجمن هنرهای نمایشی شهرستان شوشتر امسال نیز به مناسبت شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) مصادف با شب های پر برکت  قدر در دو نقطه از شهرستان تعزیه برپا گردید.

وی در بازدید از اجرای گروه نمایش فدک به سرپرستی و کارگردانی ساسان مددی ، ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات شبانه روزی برای برپایی این مراسم گفت :جهت اجرای 5 شب در میدان امام زاده عبدا... شهرستان شوشتر تلاش زیادی توسط اعضای گروه فدک جهت آماده سازی و ایجاد مکان مناسب برای اجرای این تعزیه انجام شده که به لطف خدا مورد استقبال و رضایت مردم شهرستان قرار گرفت.

همچنین در بازدید از گروه نماش سلاسل نیز ضمن تشکر و سپاس از زحمات اعضای گروه گفت: گروه نمایش سلاسل به سرپرستی و کارگردانی خلیل ضرغامپور از جمله باسابقه ترین گروه نمایش در حوزه تعزیه می باشد که هرساله  در برپایی تعزیه در مناسبت های مذهبی مختلف پیش قدم بوده است.

علی بهرامی درپایان با توجه به فعالیت گروه های نمایشی در حوزه تعزیه و شبیه خوانی  و پتانسیل ارزشمند این هنر در شهرستان و همچنین علاقه مندی و استقبال پرشور مردم دارالمومنین شوشتر بیان کرد: امیدواریم تا با برنامه ریزی بلند مدت و برگزاری دوره های آموزشی  جایگاه شهرستان را به عنوان قطب شبیه خوانی استان خوزستان تثبیت نماییم .

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۰۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500