• اخبار

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت روز جهانی قدس

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت روز جهانی قدس
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس پیامی را صادر کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، محمد جوروند ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس این یادگار معمار کبیر انقلاب اسلامی پیامی را صادر کرد . 

متن پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به این شرح است .  

بسم الله الرحمن الرحیم

به چشم بی رمق غزه خواب را بستند/ چنان که بر لب بی تاب آب را بستند

چه رفته بر سر وجدان روزگار، که باز / نخوانده قصه حق را، کتاب را بستند

 روز قدس، یادگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی، نماد استکبار ستیزی امت مسلمان و پیام بیداری اسلامی حقیقی بود. روز قدس نشان دهنده برادری و ایستادگی در برابر ظلم است.

تجاوز به خاک فلسطین، ظلم آشکاری است که با جوسازی های رسانه ای و استفاده از زر و زور، غده سرطانی صهیونیسم را در سرزمین پیامبران، نشانده است.

امام خمینی(ره) با درایت و آینده نگری این غده را تشخیص و با فرمان روز قدس، راه مقاومت را به مسلمانان و آزادگان دنیا نشان داد.

از دیگر سو امروز که دشمن انقلاب و اسلام، با وضع تحریم های اقتصادی و تنگناهای سیاسی، ناجوانمردانه حقوق ملت ایران را تضییع می کند؛ به فرموده مقام معظم رهبری تنها گزینه ما مقاومت است.

سال ها است که دشمنان ایران و اسلام، فهمیده اند وحدت کلمه، رمز ایستادگی و انسجام مسلمانان است و با ایجاد تفرقه و نفاق افکنی، سعی می کنند تا به مقاصد شوم خود دست یابند و پیام اسلام حقیقی را خاموش کنند.

 در روز قدس، ما نیز همراه با برادران مسلمانمان در فلسطین، با مشت های گره کرده، فریاد مقاومت سر می دهیم تا استکبار جهانی بفهمد که ملت های مسلمان، دوشادوش یکدیگر ایستاده اند.

اینجانب از عموم مردم شریف و مقتدر خوزستان، به خصوص جامعه هنرمندان، اصحاب رسانه و مطبوعات ، کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان، دعوت می کنم تا باحضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، نشان دهند تلاش های مذبوحانه استکبار جهانی برای تحت فشار قرار دادن ملت های مسلمان، خیال خامی بیش نیست.

محمد جوروند 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۲۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500