• اخبار

شهرستان گتوند میزبان دوازدهمین جشنواره ملی شعر در کوچه آفتاب

شهرستان گتوند میزبان دوازدهمین جشنواره ملی شعر در کوچه آفتاب
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت : دوازدهمین جشنواره ملی شعر با عنوان "در کوچه آفتاب" یادمان زنده یاد قیصر امین پور با حضور شاعران ملی در شهرستان گتوند برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، محمد جوروند ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اعلام این خبر افزود : دوازدهمین جشنواره ملی شعر "در کوچه آفتاب" یادمان زنده یاد قیصر امین پور در شهرستان گتوند برگزار می گردد.

 جوروند گفت: دوازدهمین جشنواره ملی شعر با عنوان "در کوچه آفتاب" یادمان زنده یاد دکتر قیصر امین پور با حضور شاعران ملی ۹ آبان ۹۸ در این شهرستان برگزار می گردد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افزود: محورهای اصلی این همایش "انقلاب اسلامی،دفاع مقدس، موضوعات آیینی و پژوهش ادبی و زندگی دکترقیصر امین پور" می باشد که بعد از بررسی و داوری آثار برگزیده معرفی و تقدیر خواهندشد.

جوروند خاطر نشان کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را در قالب یک برگA4 تایپ شده با فونت نازنین14 به همراه لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره به نشانی : شهرستان گتوند، جاده اصلی سد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند ارسال نمایند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی خوزستان تصریح کرد: این جشنواره ملی که قبلا بصورت همایش و استانی برگزار می شد برای دومین سال متوالی ۹ آبان ۹۸ بصورت رقابتی درسطح ملی در سالن اجتماعات دکتر قیصرامین پور اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند برگزار می شود ، و آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه  جشنواره ۲۰ مهرماه ۹۸ می باشد.

جوروند یادآوری کرد: این جشنواره ملی با حمایت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،و فرمانداری شهرستان گتوند و ستاد برگزاری که شامل ادارات شهرستان گتوند، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن شعر دکتر قیصر امین پور با هدف تعالی هنر و بازتاب خلاقانه و مو شکافانه تر هنرمندان عرصه شعر و زنده نگه داشتن یاد و خاطره هنرمند نامی و شاعر انقلاب ودفاع مقدس قیصرامین پور برگزار می شود.

 دوستداران شعر و هنر می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه برگزاری این جشنواره ملی با شماره های۳۶۳۲۵۸۰۰_۳۶۳۲۵۸۰۱-۰۶۱ و همراه۰۹۱۶۷۷۷۴۱۳۴-۰۹۱۶۹۹۹۴۳۵۹ ویا ایمیلی که درفراخوان درج شده ارسال و تماس حاصل نمایند .

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۸:۱۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500