• اخبار

اولین آزمون پایان دوره کارگاه بازیگری در گتوند برگزار شد

اولین آزمون پایان دوره کارگاه بازیگری در گتوند برگزار شد
اولین آزمون عملی پایان دوره کارگاه آموزش بازیگری با حضور هنرجویان و علاقمندان این رشته زیر نظر حمیدرضا هیبتی رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان گتوند درتالار دکترقیصر امین پور بانظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، حمید بهداروندی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند ، با اعلام این خبر گفت: اولین آزمون عملی پایان دوره کارگاه آموزش بازیگری با حضور هنرجویان و علاقمندان این رشته دوشنبه ۶ خرداد ۹۸ زیر نظر استاد حمیدرضا هیبتی رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان گتوند در تالار دکتر قیصر امین پور با نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان گتوند، ضمن ابراز خرسندی از استقبال علاقمندان از این دوره ها افزود: در شهرستان گتوند علاقمندان به هنر بازیگری زیادند وانجمن نمایش با برگزاری بیش از ۲۵ جلسه کارگاه نزدیک به ۳۰ نفر به طور تخصصی آموزش داده است و خروجی آن پرورش بازیگرانی است که هم اکنون در عرصه های نمایشی شهرستان حتی در جشنواره های ملی هنر خود را به نمایش گذاشته اند.

بهداروندی تئاتر را از بهترین و ماندگارترین هنرها دانست و افزود : تئاتر تنها هنری است که هم ازنظرسمعی هم بصری مستقیما با مخاطب در ارتباط است و بازیگر باید توان و تجربه آن را داشته باشد تا یک اثر نمایشی را با واقعیت نزدیکتر و باور پذیرتر کند، چون هنر تئاتر یکی از ماندگارترین هنرهاست که می بینیم هنوزه آثار شکسپیر هر روز تکرار می شوند و هیچ وقت بوی کهنگی نمی دهند.

وی ضمن قدردانی از حمید رضا هیبتی رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان گتوند بابت برگزاری این کارگاه های تخصصی بیان داشت: خدا رو شاکریم که با هماهنگی محمد یاقوت پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان گزینه خوبی برای تصدی انجمن نمایش شهرستان گتوند انتخاب شده است، از روزی که ایشان انجمن را تحویل گرفته اند تعامل خوبی با این اداره داشته و آموزش وپرورش هنرجویان تئاتر را با تمام توان بطور تخصصی به نتیجه مطلوب رسانده اند.

 گفتتی است، اولین آزمون عملی کارگاه بازیگری باحضور بیش از ۳۰ هنرجو بصورت عملی برگزار و درپایان بعد از بررسی نتایج آزمون به برگزیدگان این دوره گواهینامه مقدماتی بازیگری اعطاء خواهد شد.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۳۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500