• اخبار

محفل انس با قرآن کریم در لنگیرات زیدون از توابع شهرستان بهبهان برگزار شد

محفل انس با قرآن کریم در لنگیرات زیدون از توابع  شهرستان بهبهان برگزار شد
همزمان با ماه بهار قرآن محفل انس با قرآن کریم در نوزدهمین شب ماه مبارک رمضان در شب ضربت خوردن مولای متقیان حضرت علی ابن ابیطالب (ع) در محل مسجد لنگیرات زیدون برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، مهدی شجاعی ،سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان ضمن اعلام این خبر افزود : همزمان با ماه بهار قرآن محفل انس با قرآن کریم شنبه شب 4 خردادماه و در نوزدهمین شب ماه مبارک رمضان  در شب ضربت خوردن مولای متقیان حضرت علی ابن ابیطالب (ع) در محل مسجد لنگیرات زیدون و با مشارکت بسیار خوب مردم متدین و معتقد این روستا برگزار شد .

مهدی شجاعی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان گفت : هرساله در ماه مبارک رمضان مراسم انس با قرآن کریم به‌ منظور بهره‌گیری از برکات این ماه عزیز از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان به عنوان متولی فرهنگ اسلامی برگزار می گردد و هر ساله تلاش می شود تا این مراسم پرفیض و منزلت با شکوه بیشتر و در مناطق مختلف از جمله روستاها و بخش هایی که از امکانات کمتری بهره میبرند  این محافل برپا شود .

گفتنی است این محفل نورانی که با قرائت قران توسط قاریان مطرح بهبهان و مشارکت بسیار خوب اهالی روستای لنگیرات همراه بود به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان برگزار گردید .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۴۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500