اخبار

توجه به حوزه کودک در سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان/ بودجه فعالیت های قرآنی افزایش می یابد

توجه به حوزه کودک در سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان/ بودجه فعالیت های قرآنی افزایش می یابد
استاندار خوزستان در بازدید از سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت ، از افزایش بودجه فعالیت های قرآنی در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان ، شامگاه چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه، در حاشیه بازدید از سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛ اظهار کرد: در این نمایشگاه که با حضور ۶۰ غرفه فعال در حوزه قرآنی، فرهنگی و جهادی برگزار شده؛ حوزه کودک بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

وی با اشاره به تنوع زمینه های قرآنی در این نمایشگاه، بیان کرد: یکی از نکات مهم این است که به بحث تفسیر قرآن توجه بیشتری شود.

استاندار خوزستان تاکید کرد: امیدوارم چنین برنامه هایی را بیش از این در سطح استان برگزار کنیم. چراکه به بسط و توسعه فرهنگ قرانی در جامعه کمک می کند.

شریعتی با بیان اینکه امیدوارم رفتار قرآنی به تدریج در جامعه غالب شود؛ ادامه داد: باید به سمتی برویم که در جامعه آنچه را قرآن دستور داده، در سلوک، رفتار و اعمالمان رعایت کنیم. حتی اگر این حرکت در مراحل اولیه باشد بهتر از آن است که انسان در مسیر انحراف کشیده شود.

استاندار خوزستان در خصوص افزایش بودجه فعالیت های قرآنی در سال جاری اظهار کرد: اگرچه هنوز بودجه سال جاری توزیع نشده اما قطعا بودجه قرانی نسبت به سال گذشته افزایش خواهد داشت. سعی می کنیم در این زمینه کمک کنیم و از اعتبارات اجتماعی که در قالب تفاهم نامه با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منعقد می شود؛ به حوزه قرآن نیز اختصاص دهیم.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید