اخبار

دومین جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره ی بین المللی شعر رضوی به زبان عربی برگزار شد

دومین جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره ی بین المللی شعر رضوی به زبان عربی برگزار شد
دومین جلسه هماهنگی جشنواره ی بین المللی شعر رضوی به زبان عربی جهت برنامه ریزی درخصوص ورود نمادین کاروان امام رضا(ع) به ایران از مرز شلمچه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، دومین جلسه هماهنگی جشنواره ی بین المللی شعر رضوی به زبان عربی، امروز چهارشنبه (25 اردیبهشت ماه) با حضور مرتضی جمشیدی معاون فرهنگی و رسانه ی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین قاسم سمیری، سرپرست اداره ی فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، عباس حزباوی از شاعران برجسته استان خوزستان، بزاز زاده نماینده ی نمایندگی بنیاد رضوی در خوزستان، رضا مردانی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرمشهر، و  نسرین بیگدلی مسئول دبیرخانه ی شعر عربی رضوی و کارشناس امور ادبی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، با موضوع بررسی نحوه برگزاری هرچه بهتر مراسم ورود نمادین کاروان امام رضا(ع) به ایران، در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد، از هنرمندان نمایش خرمشهر برای طراحی حرکت نمادین کاروان امام رضا (ع) و از شاعران برجسته ی استان به منظور شعرخوانی در حضور کاروان نمادین دعوت شود.

حضور خادمان آستان قدس رضوی و خادمیاران استان خوزستان و دعوت از موکب داران جهت همکاری در روز برپایی کاروان نمادین، از دیگر مواردی بود که در دستور کار قرار گرفت.

با توجه به اینکه هدف از تشکیل این جلسه، برنامه ریزی درخصوص ورود نمادین کاروان امام رضا(ع) به ایران از مرز شلمچه بوده است، از مسئولان استان به ویژه شهرستان های آبادان و خرمشهر برای همکاری در این برنامه دعوت می شود.

در این جلسه بر دعوت از اصحاب رسانه و خبرگزاری ها برای همراهی در بخش خبری و پوشش رسانه ای و همچنین دعوت از کانون عکس و فیلم خرمشهر برای همکاری در ثبت تصاویر ورود نمادین کاروان امام رضا (ع) تاکید شد.

 

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۲۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید